Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakítás után.3 hónapp eltelte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után.3 hónapp eltelte után újra jelentkezik. mit akar jelenteni?

Figyelt kérdés

Tudom,h a hócipőtök tele van az ilyen kèrdèsekkel, de sajnos már èn sem tudok a fèrfiakon kiigazodni. Így hozzátok fordulnèk segítsègèrt... szval az èn törtènetem.


Kint èlek nèmetben ès megismerkedtem májusban egy olyan emberrel akiről azt hittem ő az igazi... minden úgy törtènt mint a mesekben... lassan hòdìtotta meg a szìvemet... három hètig ugy randiztunk h nem csòkolt meg... setalni jartunk a kutyàinkkal főztünk egymásnak megjavitott dolgokat a lakásomban a kèrèsem ellenere... szval egyszeruen boldog voltam... es rajta is látszodott h az...

aztan... beteg lett a kutyaja akivel 6eve mar h egyutt voltak... a kutyat elkellett altatni o meg maga alatt volt... szerettem volna neki segìteni de egyedul akart lenni... megertheto... aztan egy honap eleltevel kozolte h egyedul akar lenni meg ugy sem mukodne mert nem egy az anyanyelvunk sok emlek koti ossze velem a kutyajahoz... en ezt elfogadtam nem vagyok mar gyerek ha az egyik fel nem akarja akk azon nincs mit eroltetni... hol ott a szivem szakadt meg hisz en szerelmes lettem es boldog voltam vele... azota eltelt 3 maganyos honap... semmit nem hallottam felole... annyit tudtam h van egy uj kutyaja... probaltam feledni nehezen... mai napig nem sikerult... probaltam ugy tekinteni h jo lesz ez igy... de varatlan fordulat... szilveszterkor ram irt h boldog uj evet es azota minden nap ir... es mesel... persze finoman... nem hozza fel a multat cs kedveskedve kerdezget h miujsag h vagyunk... kepeket kuld a kutyajarol stb... szval a kerdesem... En ertem felre, vagy probal ujra kozeledni?

Egyebkent egy 30 eves srcácrol beszelek...


Valaszaitokat elore is köszönöm...

Egy 23/lány...



2015. jan. 3. 01:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Egyedül akart gyászolni. Beszélgessetek arról miért így kellett intéznie a dolgokat és, hogy ez neked nagyon fájt, stb.

Egyenlőre még tűnik veszettnek a kapcsolat.

2015. jan. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem azt, hogy rádöbbent arra, hogy hülye volt. Ha tetszik lehet tudjátok folytatni, hogy kiheverte a kisállat halálát.
2015. jan. 3. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ne nagyon éld bele magad. Hagyd ,hogy alakuljanak a dolgok,de ne fűzz hozzá nagy reményeket,nehogy megint Te maradj a padlón. Visszafogottan,óvatosan. :)
2015. jan. 3. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Nekünk is kell idő míg össze szedjük magunkat ez esetben a srác nagyon szerethette a kutyát mint pl csáladtag :D. Ezt a szerelmesdi dolgot meg majd hozza magát idővel csak beszélgessetek :D
2015. jan. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 RRR ***** válasza:

ha van még háziállata aki meghallhat ,akkor hagyd


ha nincs, akkor egy esélyt megér

2015. jan. 3. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
szerintem meg pont hogy nagyon nem kéne a kutyájáról faggatnod. ELVILEG ez volt a baja veled, hogy arra emlékezteted, nem? mintha sose lett volna ilyen legyél vele boldog, adhatsz szerintem neki még egy esélyt. De hagyd hagy törtessen picit :))
2015. jan. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nekem is van egy kutyam szval èn átèrztem min megy keresztul ès nekem is fájt egyszeruen en ugy ereztem h klappol minden... szval en megboldogabb voltam amikor megtudtam h uj kutyaja van... azt kivantam legyen boldogabn barkinèl
2015. jan. 3. 01:22
 8/11 anonim ***** válasza:

Ezt a blődséget tényleg megeszik a nők? Veszek három pockot és mig gyászolok szabad vagyok? Mert gyászolok?? Ezt a hülyeséget... hát annál inkább akarom hogy mellettem légy, ha valóban a társamnak tekintelek.

Meg nyelvi akadályok.. végülis ez lehet igaz, csak burkoltan fogalmazta, az ágy hadszinterén vannak a nyelvi problémák.


Etet a gyerek, más nővel volt szilveszterezni valami szigeten ami nem jött vagy nem úgy jött össze ahogy azt előre elképzelte. Aztán most újra rádmenne mert kéznél vagy. Ennyi a sztori.

Ha ebbe bele tudsz kombinálni ezen kívűl mást akkor meg is érdemled a sorsodat.


Ilyen butaságot, az ember feje belefájdul.

2015. jan. 3. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Lehet igazad van...

de az agyjelenethez visszatèrve sohasem volt problema... sztem nincs annal szebb dolog ha ket ember romantikazik az agyban es mindig egyszerre jut el a csucsra....

2015. jan. 3. 12:43
 10/11 A kérdező kommentje:
Meg azert nem egy udvaron vagy ketrecben tartott vagy láncra vert kutyàrol beszelek... csaladtagkent volt kezelve es a hazban tartva ahogy az enyem is... meg azert 6 evrol beszelunk egy pocok mas mint egy kutya...
2015. jan. 3. 12:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!