Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Szerethet, vágyhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Szerethet, vágyhat utánam hogy ha nem jelentkezik a srác nem lehet hogy büntetni akar?

Figyelt kérdés

1 hónapja nem jelentkezik a srác mert beszoltam neki

de megbántam azota irtam neki de nem valaszol semmire. Tulajdonképpen többször lemondtam a randit sokszor rossz kedvem volt az uj munkahelyem miatt. a kapcsolatunk elején párszor kikosaraztam



#nem-ír
2013. júl. 11. 11:41
 1/1 anonim ***** válasza:

megbántottad

de attól még szerethet, ezt ebből nem tudom (bár azt azért tudd, hogy ha annyira szeret, akkor nem lép le 1 hónapra, csak mert megsértetted)

keresd fel személyesen és úgy kérj bocsánatot, úgy látni fogja hogy komolyan gondolod

így hogy az elején kikosaraztad, lehet hogy csak bizonytalan

de beszélj vele, mi itt csak találgatni tudunk

2013. júl. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!