Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mi történik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi történik?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit az előző 3-4 hónapban jobban megismertem! Az egész onnan indult hogy a segítségemet kérte, én meg örömmel segítettem! Egyre többet kezdtünk el beszélgetni, mélyült sokat a kapcsolatunk és ott tartok, hogy érzek iránta valamit, szívesen vagyok vele! Sok közös dolog van bennünk és úgy vettem hogy nem vagyok neki közömbös! Van barátja, én ezért nem is nyomulok rá! Mindig beszélünk, személyesen is, facebookon is, sokszor bókol nekem, de nem tudom eldöntetni, hogy csak baráti szinten-e vagy valami komolyabb célja is lehet?


Nagyon köszönöm, és boldog új évet mindenkinek!



2015. jan. 3. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Kijelentő mondat.
2015. jan. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Valószínűleg bejössz neki, de még nem tudja, mit akar a barátjával (lehet, hogy az a kapcsolat már kihült). Ne is nyomulj, de légy kedves, várd ki a végét, előbb-utóbb ki fog derülni, mit szeretne.
2015. jan. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pont, ugyanezt mondta, még karácsony előtt, ugyanis együtt jöttünk haza! Hogy ez a kapcsolat már nem kapcsolat! Mindig segítek, kedves, tisztelettudó vagyok vele!
2015. jan. 3. 13:33
 4/5 anonim válasza:
Sose masz bele mas kapcsolataba semijen szinten! Te nm tudhatot hogy mit erez a fiu vagy a lany es azoknak meg van jovojuk te konyen igy elrontod.. Hanyagold a lanyt amig nm fogja megtudni mit akar o pontosan a baratjatol!
2015. jan. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem is akarok belemászni, nem akarok tönkretenni senkit, semmit!


Köszönöm az eddigi válaszokat!

2015. jan. 3. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!