Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párom nem szerelmes belém,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem szerelmes belém, de azt mondja nagyon szeret. Megéri így együtt maradni?

Figyelt kérdés

Én szerelmes vagyok belé, ezért nem tudom képes lennék-e elhagyni. Ő sem akar szakítani, de bevallotta hogy nem szerelmes, csak nagyon szeret. Annyira bánt, hogy el sem tudom mondani. Azóta minden nap csak szenvedek, hogy mit kezdjek ezzel. Ráadásul én vele képzeltem el a jövőmet, hogy ő lesz a gyermekeim apja. De így...??:(

27/N



2015. jan. 3. 17:28
 1/10 anonim ***** válasza:
30%

Lol


töritanárunk mondta:

a szerelem nem tart örökké, már nem is azért maradsz vele, mert húde szereted, hanem mert van kivel dumcsizni

2015. jan. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Lehet érdemesebb lenne otthagynod, de szerintem amíg rendes, kedves veled addig ne lépj, próbáljátok megbeszélni, hogy miért lehet az, hogy már nem szerelmes és ha lehet javítsatok a helyzeten.
2015. jan. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt?
2015. jan. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy te emiatt szenvedsz és fog is sajnos, nem tudod elfelejteni ezt szerintem. Szeret ez jó és te is őt, viszont megkeseríti a kapcsolatotokat ez a részedről,s lehet neki is fáj most, hogy beszéltetek róla. Neked kell eldöntened mi a következő lépés, de az ne legyen mérvadó,hogy nincs más férfi számodra a világon,mert igenis van,biztosan.
2015. jan. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
A szerelem idővel szeretetté alakul, ez az élet rendje.
2015. jan. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Csak tavasszal leszünk 1 évesek. Ilyen hamar elmúlt volna a szerelem? Igazából sosem mondta azt hogy szerelmes belém, csak azt hogy "szeretlek". De én ezt úgy vettem, hogy szerelmes. Most már nem merem megkérdezni, hogy egyáltalán volt-e szerelmes belém....lehet hogy nem:(
2015. jan. 3. 17:35
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem nem vész el. Csak átalakul.
2015. jan. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg pont, hogy érdemes lenne megkérdezni.
2015. jan. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg butaság emiatt szakítani, ezt a szerelmet, mindig felfújják.
2015. jan. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A szerelem alapvetően ritka, vannak, akik sosem lesznek szerelmesek. Ha viszont igen, nagyon nem biztos, hogy az viszonozva is lesz...
2023. júl. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!