Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » ömm miért van az hogy barátomm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Böbe-19980309- kérdése:

ömm miért van az hogy barátommal már rég együtt vagyunk de még nem vagyok szerelmes belé Szeretem de még nem szerelemből Az exemmel 8hónapig voltam együtt vele éreztem hogy szeretem vele nem miért?

Figyelt kérdés
2014. dec. 9. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez most egy komoly kérdés? Mert ha igen valószínűleg nem vagytok egymáshoz valóak
2014. dec. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi a francért vagy vele, ha nem szereted?
2014. dec. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de nem akarom ott hagyni nagyon szenvedne ő..
2014. dec. 9. 21:40
 4/6 anonim ***** válasza:
most nagyon szenvedne ha elhagynád...5év múlva ha bele szeretsz valaki másba és őt elhagyod akkor 20szor annyira fog szenvedni ,mint így szenvedne.. de csináld ezt vele ha úgy gondolod ,hogy jó ez így
2014. dec. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha néhány hónap múlva hagyod el nem szenvedne? Nem mond már, hogy fele fogsz leélni egy életet úgy, hogy nem szereted... Ahogy jönni fog egy srác akibe beleszeretsz és ez kölcsönös egyből ott fogod hagyni...


Akkor meg ne húzd, később milliószor rosszabb lesz neki!

2014. dec. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot nekte pusziii
2014. dec. 9. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!