Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Írjak neki vagy ne írjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak neki vagy ne írjak neki? Hülye kérdés.

Figyelt kérdés
Sziasztok, van egy nő nem rég óta beszélgetünk. Tegnap össze jöttünk ő akart velem járni , hétvégére egy tali meg van beszélve. Nos írjak neki én? Vagy várjam meg még ő ír? Vannak rossz tapasztalatim én írtam folyton a csajnak ritka volt ha ő írt. És nagyon vonzódtam hozzá ő meg sz*rt rám...

2015. jan. 7. 10:30
 1/7 anonim ***** válasza:
35%

Te most azt várod, hogy helyetted döntsük el, hogy ráírj-e? Ennyire határozatlan nem lehetsz.

Mosdóba egyedül kitalálsz, vagy mutatni kell az utat?

2015. jan. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem írj. Nekem pl. jól esne ilyen helyzetben. Ha komolyan érdekled, örülni fog. Ha nem érdekled, akkor sem fogod jobban érdekelni, ha nem írsz. Viszont ha érdekled és nem írsz, az rosszul eshet neki.

Ha valakire írsz és sz rik rád, az csak annyit jelent, hogy nem kell vele foglalkoznod. Jobb, hogyha hamarabb kideül.

2015. jan. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ilyenkor talán a férfinak kell megtenni az első lépéseket
2015. jan. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Viszont azt sem mondom, hogy folyton írj. Csak írj, jelezd hogy érdekel, és ha ő is így van ezzel, akkor ő is jelzi. Ha viszont csak ímmel-ámmal, akkor akkor hagyhatod is rögtön.
2015. jan. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
írj neki igen...az egyik félnek el kell kezdenie...de ha később sem ír mindig neked kell akkor hagyd...
2015. jan. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kurtz Bickle ***** válasza:

Írni, vagy nem írni? Az itt a kérdés.

Akkor férfibb-é a férfi, ha tűri

A kezdeményezés minden nyűgét s nyilait,

Vagy ha kiszáll e nemi szerepek ellen

S Alt+F4-et nyomva véget vet neki?

2015. jan. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne írj! Add meg ezen az oldalon a címét, majd mi írunk neki. Olyanokat, hogy belezöldülsz.
2015. jan. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!