Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azt hiszem beleszerettem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem beleszerettem az egyik haveromba. Mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés

Szóval, néhány hónapja lettünk jóban, és nekem máregy ideje tetszik, csak úgy gondoltam nem vagyok az esete. És nemrég együtt buliztunk és iszogattunk is, és kicsit részeg volt,megcsókolt, és kb. szerelmet vallott, hogy már egy ideje meg akart csókolni csak nem mert, és hogy sokkal többet akar tőlem mint barátság. Másnap megkérdeztem hogy emlékszik-e arra mit csinált és mondott. Azt mondta igen és hogy szeretne folytatást. De néhány napja viszont már azt mondta hogy nem emlékszik semmire és hogy az tény hogy tetszek neki, de nem akar kapcsolatot erre alapozni, de találkozhatnánk, stb.

De van egy jó közös barátunk aki már egy ideje mondja hogy egy jó barátja szerelmes belém, de nem hajlandó elmondani ki, márpedig akivel jóban van és közös ismerősünk az ez a srác.

Most akkor hogy viszonyúljak a dologhoz? Eléggé össze lettem zavarva.



2015. jan. 7. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
egyáltalán milyen nemű vagy?
2015. jan. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Lány, 17 èves

a srác is 17

2015. jan. 7. 18:44
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem, kérdezd meg a gyk-n, és fogadj szót a válaszolóknak! nyírj bele váratlanul a hajába, ebből tudni fogja, hogy bejön neked.
2015. jan. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csodás ötlet (y)
2015. jan. 7. 18:47
 5/6 anonim válasza:
Jarj ki vele, talalkozgassatok, de ne akaszkodj ra es vigyazz, hogy erdekes maradj. Volt hasonlo helyzetben, csak a srac ket evvel idosebb volt. Tapasztalatbol mondom: ne szeress bele amig nem biztos a dolog. Mert ha megis a nem mellet dont az fajni fog
2015. jan. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2015. jan. 13. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!