Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom, hogy ez elég klisészerű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy ez elég klisészerűen hangzik, de úgy igazán és őszintén beleszerettem a haveromba. Vajon ő mit érez? 19/L

Figyelt kérdés

Általános iskolás korom óta ismerem őt, egyel felettem járt. Aztán a gimiben úgy alakult, hogy osztálytársak lettünk- ő átjött a nyelvi előkészítős osztályból. Eleinte nem voltunk jóba, de lassan, tök apró dolgok miatt egyre jobba lettünk, és napi szinten beszélgettünk 3-4 órát- de csak interneten, suliban nem igazán, úgy gondolom szégyelli a menő arcok előtt, hogy jóba vagyunk, mert hát nem vagyok egy túl népszerű lány.

Annyira más, mint a többi fiú. Sosem akartam szerelmes lenni belé, hiszen barátok voltunk. Aztán egyszer egyik évfolyamtársunk azt mondta a fiúnak, hogy tetszik nekem, mire én teljesen eltávolodtam tőle, mert megijedtem az érzéseimtől. Ő sem igazán keresett aztán, mondjuk elég bunkó is voltam vele...Most viszont ismét kezd helyrejönni a kapcsolatunk, minden titkunkat elmondjuk egymásnak. Mindig elmondja, éppen kit szemelt ki magának- de nem tudom, ezt azért teszi, hogy féltékennyé tegyen, vagy csupán barátnak tekint... Talán akkor fogott meg végérvényesen, mikor ezt az idézetet küldte el nekem:

"Ahogy egyre inkább megismersz valakit, minden külső tulajdonsága apránként

elhalványul. Már nem számít, milyen színű a haja, vagy hogy milyen magas - idővel

sokkal inkább a lelkét figyeled, nem a külsejét. Ezért mondják azt, hogy igazán a

másik ember belsőjébe szeretünk bele; a külseje után persze vágyakozhatunk, tetszhet

nagyon a szeme vagy az izmos hasa, de ezeket csak a szemeddel szereted, nem a

szíveddel! Mikor úgy igazán megismersz és megszeretsz valakit, minden külső

hiányossága vagy hibája eltűnik. Ez a szeretet lényege - a tökéletlenségek mögött

meglátni valakiben a szépséget."


2013. okt. 20. 00:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Tudod hogy mit érezhet? :D


Hát kérdezd meg könyörgöm ne fossál már :D

Hajrá!:P

2013. okt. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Szerintem tetszel neki, főleg ha nem nagyon volt párkapcsolata, csak "kiszemeltje".


Nyiss felé, nincs vesztenivalód!

2013. okt. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
hát mindig voltak neki kavarásai, de azok csak egy éjszakára voltak...most is azt magyarázta nekem fél óráig, mennyire megbánta a nyár végi kavarását
2013. okt. 20. 00:31
 4/17 anonim ***** válasza:

Ez a vilagon a legegyertelmübb...BELEDSZERETETT!!! ebben biztos vagyok.Egy pasi nem küld idezeteket csak ugy egy lanynak , föleg nem ilyet ;) ezt tapasztalatbol mondom..

19/L

2013. okt. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
de mi van, ha csak úgy bemásolta, mert tetszik neki? máskor is csinált ilyet... meg akkor miért nem próbálkozott egyszer is? mindig más lányok után jár, és nekem nyavalyog róluk :/ mondjuk én is ezt teszem a pasiügyeimmel
2013. okt. 20. 00:37
 6/17 anonim ***** válasza:

Akkor 1-1.:D


Most komolyan! Ott vagytok egymásnak és azt tárgyaljátok, hogy kinek milyen kalandjai voltak, közben meg belül mardos a féltékenység és arra vágytok, hogy együtt legyetek, de nem, mert egyikőtöknek sincs bátorsága lépni.:D

2013. okt. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
de mégis honnan tudhatnám, hogy tetszem neki? nem vagyok egy gyönyörű lány, nálam ezerszer jobbat is megkaphat...
2013. okt. 20. 00:45
 8/17 anonim ***** válasza:
szerintem eppen ezert tartja ö is a tavolsagot es nem probalkozik be.legyel egy kicsit rafinalt es tegyel ugy mintha nem erdekelne most egy pasi se ne is beszelj erröl neki meg öt se kerdezd a csajokrol ,csak ugy beszelgessel vele,legyel jofej,viccelödj es hagyd hogy ö irjon rad többször is.hidd el hogy elfog gondolkodni hogy mostmivan veled miert csinalod ezt es egyre többet fog rad gondolni...aztan nemkell semmit elsietni szepen lassan kialakul minden erzelem ,ami amugyis ottvan mar mind2tök reszeröl sztem:)
2013. okt. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
de nem is én hozom fel a csajok témát...:/ az a gond, hogy bármennyire is szeretném kettőnket elképzelni, mindig az jön le a végén, hogy ő túl jó nekem...:/ én meg kis nyomi vagyok..mármint nem vagyok népszerű...és amikor a lelki szemetesének nevezett, az sem esett túl jól
2013. okt. 20. 00:49
 10/17 anonim ***** válasza:
Nehogy mar eltürd hogy a lelki szemetese legyel..legyen mar benned is ennyi hogy nem hagyod magad kihasznalni.Mondmeg neki igy hogy te nem vagy az ! es lesz majd aki megbecsül nehogy azthidd hogy nincs mas fiu a vilagon mert talalsz te nala sokkal jobbat MERT A KÜLSÖ NEM MINDEN! Söt! a mai fiuk mar nem is tudnak megbizni az ilyen kis ribi lanyokba ezek csak 1-2 alkalomra kellenek nekik.De ha a belsödet megszereti ,külsöleg is szebbnek fog latni es mindent elvezni fog es szeretni ami veled kapcsolatos.
2013. okt. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!