Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, kerlek tudnatok segíteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, kerlek tudnatok segíteni? Ez normalis? :S

Figyelt kérdés
Attol fuggetlenul hogy van baratnotok, akit elvileg szerettek, gyakran elorantjatok mas nokre? szeret ha ezt csinalja? vagy miert teszitek? Nyilvan gondolom miert, nem vagyok naiv csak meg sosem hallottam valaszokat ennek okara fiutol. ez nekem kicsit rosszul esik igazabol ha belegondolok. nem tudok vele errol beszelni meg fura is a szitu. ha igazan szeretsz valakit akkor is csibalsz ilyeneket? koszi a valaszokat elore is. :)

2015. jan. 8. 22:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ugyanazért amiért a legtöbb csajnak, hol vörös, hol szőke, hol fekete, hol barna, hol hosszabb, ho rövidebb a haja, köll a változatosság.
2015. jan. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. jan. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
igazabol nem is lenne ezzel gond, de akkor mi van ha ezt egy bizonyos lanyra teszi, akit minden nap megnez facebookon.
2015. jan. 8. 22:29
 4/14 anonim ***** válasza:
Na az már gond.
2015. jan. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
De csak latasbol ismeri a lanyt. mellesleg nekem osztalytarsam, de ezcannyira nem is lenyeg. megneztem az elozmenyeiben hogy minden nap ramegy az adatlapjara. erdekes...:/
2015. jan. 8. 22:32
 6/14 anonim ***** válasza:
Ennek biológiai, evolúciós oka van. A férfi/ hím több módon tudja örökíteni a génállományát. Minél több nősténnyel párosodik annál többször örökíti a génállományát. Bár az ember a társadalmi elvárások szerint rövid időintervallumon belül csak egy módon örökíti génállományát. Ezért csak képzeleg, hogy más nőkkel örökíti magát, bizonyos esetekben pedig nem csak álmodozik, de az más.
2015. jan. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Mindíg kell valami más ilyen az enberi faj ami van az jó de mindíg vonz az ismertelen.
2015. jan. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
persze, en probalom is megerteni a masik nemet. de nem tudom neha hogy akkor most szerelmet erez irantam? vagy ilyenkor mikor mar mas nokrol abrandoztok, mi az erzesetek a parotok fele?
2015. jan. 8. 22:35
 9/14 anonim ***** válasza:

Embere válogatja, olyan ez, mint a megcsalásról is mindenki máshogy vélekedik.

Van aki szerint egy csók még nem az, valaki szerint pedig már a gondolat is az. Van aki szerint megbocsátható, van aki szerint nem.

2015. jan. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Abban biztos, vagyok, hogy nem csalna meg engem. Legalabbis tudnek rola, de a jovobe kulonben meg nem latok bele. Ez nekem rosszul esik nagyon is igazabol, hogy mas jobban erdekli/ tetszik neki. csak ezt tudom erezni ezek utan. nem tudom hogy kellene ezt latnom..
2015. jan. 8. 22:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!