Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék normális (tehát nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ashita kérdése:

Szeretnék normális (tehát nem epic, meg hülye lenéző) válaszokat kapni. Ha a Páromat nem is befolyásolná az eddigi véleményét illetően, akkor legalább a lelkiismeretem legyen nyugodt. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban Élünk 7 hónapja, azóta már sokszor találkoztunk. Ismerem a Szüleit, ismeri Ő is az Én Szüleimet( kivéve Édesapámat). Azon gondolkodunk, h hogyan lehetnénk közelebb Egymához. Mindennap beszélünk telefonon órák hosszat. Egyszer feljött egy nagyon morbid téma(persze nem egyszer, ez megszokott, csak ez most tényleg durva volt.) Tehát elég véres, (gyilkosság, halál, börtön) dolgokról beszéltünk akkor is. Nem tudom mennyire befolyásolta a helyzetem az, hogy nagyon beteg voltam, (megfázás, fejfájás) és egyszer csak mikor egy olyan 2-3 mondatot megakartam fogalmazni a Páromnak ezzel a témával kapcsolatban, ugyanis viccesen próbáltam előadni, és vettem az Ő helyzetét, h mi lenne ha Ő keveredne ilyen durva dolgokba (ami persze lehetetlen, és mondom, csak viccnek szántam). Szóval a lényeg az, h véletlen, Esküszöm tényleg véletlen más nevét mondtam, az Ővé helyett (Nem megszólítás). Mikor a mondatomat befejeztem, NAGYON halvány emlékezetem volt, h más nevét mondtam, de nem akartam bocsánatot kérni miatta, hiszen nem emlékeztem rá pontosan (tehát bíztam benne, h jó nevet mondtam, vagyis a Páromét). Amikor a Párom felemlítette, h ki az a "..."?? Én ekkor döbbentem rá, h Jézusom, mégis jól emlékeztem... :( Bocsánatot kértem, és sűrűn kértem ne haragudjon. Egyáltalán nem beszéltem ilyen nevű ismerősömről a beszélgetésünk előtt, sem közben. Ez volt az első. Nagyon nagyon nagyon szégyeltem magam, hiszen éreztem, és észre is vettem telefonban, h NAGYON rosszul esett a Páromnak, és szinte kimagyarázhatatlan helyzetbe kerültem. Fogalmazni nem tudok, az tény. Nagyon sok ilyesmit pl. h nem tudok helyesen fogalmazni, vagy nem pontosan helyesen fogalmazom meg azt, amit érzek. (de a lényeg ugyanaz, csak néha-néha félreérthető)Tehát kérek Valakit, aki esetleg már volt ilyen helyzetben, vagy tud erről valamit, vagy lehet a tudatalattim játszik Velem, vagy tényleg komolyan nem tudom... :( NAGYON ŐRÜLTEN Szeretem a Párom, és sosem csalnám meg. Bízom benne, h Ő sem Engem. Persze sokszor téma Nálunk a bizalom, és pont ezért haragudott Rám egy kicsit emiatt. Nagyon Szeretem, és NEM akarom, h ilyen többször előforduljon.


Válaszaitokat előre is Köszönöm : 16/L



2012. jan. 26. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudnád leírni 5 mondatban?
2012. jan. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagy baklövés volt más nevét mondani, nekem is mocsok szarul esett volna... Ha megbeszélitek, és bízik benned, akkor nem lesz gond:)
2012. jan. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Nazira ***** válasza:
1 ilyen hosszú levelet írhatsz neki is, h azért biztos ami biztos véletlen volt. De én kb leütném a párom ha ilyet bakizna. Én azt gondolnám, h megcsal a párom mivel elég messze vtok egymástól ezt most non elbactad:/ Ha nem féltékeny típus akkor már túl van rajta de még 1 ilyet nem kéne inkább figyelj oda miket beszélsz.
2012. jan. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

o.O

Nálunk nem ilyen a szerelem. De ha megbeszéltétek!

Szerintem kezd el memorizálni a párod nevét! Napi 30x ismételd el, hátha a megfelelő időben nem kell mást kitalálni helyette.

Amúgy az jelző értékű, ha a tudat alattid más férfi után sóvárog :P

2012. jan. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amikor összejöttem párommal (9 évvel ezelőtt) akkor véletlen másképp hívott (ahogy az előző csajt aki tetszett neki), kicsit szarul esett, de aztán túlléptem rajta, nem kombináltam össze semmit, mert tudtam, hogy csak véletlen volt.


28/n

2012. jan. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ezt már megbeszéltük. Mindent megtudunk beszélni.

Azt mondta semmi gond, megpróbálja elnézni, de nagyon rosszul esett Neki. Ez a dolog 2hete történt kb. Azóta 1x-2x volt téma, akkor is csak bocsánatot kértem. :(

Csak azért kérdeztem meg itt, mert nem tudom miért történt. Már nem téma Nálunk, de Én emlékszem rá, és mint említettem, ilyet többször nagyon nem akarok.

2012. jan. 26. 15:59
 7/7 anonim válasza:

ne kérj sűrűn bocsánatot az is gyanús lehet

bár én megtudnám állapítani hazudsz-e szemedből arcrezzenéseidből ahogy beszélsz ismétléseidből és ,hogy sokáig beszélsz a dologról mikor már nem érdekelné a másikat akkor is

2012. márc. 2. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!