Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért lehetnek az alábbiak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehetnek az alábbiak? Hogyan tudnám kezelni ezeket?

Figyelt kérdés
sokszor van , hogy ha nem ír pár óráig vagy rögtön vissza azt hiszem,hogy nem érdeklem . sokszor van ,hogy megnézem miket kedvelt , hova írt . nehezen hiszem el ha nagyritkán de lemondja a randevúnkat pl.betegségre hivatkozva.Ha a barátaimmal beszél akkor is féltékeny vagyok. néha rámtör a sírás mert úgy érzem h nem vagyok neki fontos néha meg tök boldog vagyok hogy van nekem ő. mitöl lehetnek ezek ? és hogy tudnám kezelni?

2015. jan. 9. 22:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ok, már csak azt kéne megtudni, hogy ki az, akiről E/3. személyben írtál és milyen kapcsolatban állsz vele...
2015. jan. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Rágj macskagyökeret!
2015. jan. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
bocsánat , barátomról van szó
2015. jan. 9. 22:24
 4/15 anonim ***** válasza:
Éretlen a viselkedésed. Nem várhatod el tőle, hogy egész nap a nyakadon lógjon. Neki is van élete.
2015. jan. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
tudom hogy valami nincs rendben de nem tudom mitől lehet ez . és hogyan változtathatnék rajta
2015. jan. 9. 22:29
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerelmes vagy. Én is vagyok vele így. De vigyázni kell, nehogy megfojtsd.
2015. jan. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
igen de szerintem ez nem normális amit művelek. olyan mint hogy ha félnék hogy elveszítem vagy nem tudom. heti 2x szoktunk találkozni
2015. jan. 9. 22:32
 8/15 A kérdező kommentje:
szerintem ennyivel nem fojthatom meg.a legtöbbször pedig ő ír rám
2015. jan. 9. 22:33
 9/15 anonim ***** válasza:

Nincs semmi bajod.

Rossz emverrel hozott össze a sors.

Nem csak szerelmes vagy, de egy különleges ember is.

Nagyon örülnék ha a te típusoddal hozna össze egyszer a sors. Boldog lennék!

2015. jan. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiány, semmi más, akármi okot is gondolsz, vagy találsz, erre vezethető vissza.
2015. jan. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!