Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagy korkülönbség. Ti hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Forevernow kérdése:

Nagy korkülönbség. Ti hogy ítélitek meg ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
Alig voltam 15 éves, mikor megismerkedtem egy 38 éves pasival. A szüleim nagyon tiltottak mert anyagilag rosszul állt és voltak zűrös ügyei régebben. Én sokkal jobb, stabilabb körülmények közül jövök. Ennek ellenére már 4 éve együtt vagyunk. Közben nekem volt egy próbálkozásom mással, amit ő szó nélkül viselt és várt rám. Abbahagyta miattam a kétes ügyleteit és úgy általában összeszedte magát. Sokszor próbáltam túllépni ezen a kapcsolaton, de úgy érzem, hogy senkit nem tudnék ennyire szeretni és engem se hiszem, hogy bárki is tudna nála jobban becsülni. Viszont a családom ezt nem hajlandó megérteni és elfogadni. Nagyon hajlok arra, hogy a páromat válasszam ha erre kerül sor, de érdekelne, hogy ti mit gondoltok erről. Köszi :) (19/L)

2015. jan. 9. 22:55
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
egy 42 éves hapsival vagy együtt 19 évesen? végülis csak 23 év, mi az...
2015. jan. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
29%
Erre mit lehet mondani? Ha azt írom a beteg a csávó úgyis megsértődsz. Ha azt írom, hogy teljesen rendben van akkor számomra az olyan mintha a pedofíliát támogatnám.
2015. jan. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Igen, valami ilyesmi. Tudom, hogy nem kevés, de a mi helyzetünkben ez a legksebb baj.
2015. jan. 9. 22:58
 4/26 anonim ***** válasza:
dehogy csak az apád lehetne. Akármilyen jóban vagytok,szerintem ez akkoris gáz
2015. jan. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
26%

Nagggyon nincs rendben....nem egészséges, nem természetes. És ne akarjatok meggyőzni arról hogy semmi baj nincs vele. Egyszerűen BETEG egy ilyen kapcsolat.

Egy hasonló szánalmas történet:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2015. jan. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
61%
Hát amikor ő már öreg ember lesz, te középkorú nő. Akkor lehetnek problémák.
2015. jan. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Eleg nagy a korkulonbseg.
2015. jan. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
70%

A lényeg az, hogy jól érzitek magatokat egymással. Személy szerint én maximum 2-3 évvel idősebb fiút választanék magamnak, tehát ez a ti 23 év korkülönbségetek rengeteg. De kik vagyunk mi, hogy beleugassunk? Ez a ti dolgotok! ;)


18/L

2015. jan. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
24%

K_Pisti nevű felhasználó

19 éves csajjal szerinted az pedofília?

Pistike, olvas többet.

2015. jan. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
47%

ma 23:02


Te meg tanuld meg a releváns információkból való következtetést. 15 éves volt mikor megismerkedett a 38 éves pasival. Az számomra akárhogy is számolom 23 év differencia. Szerinted az teljesen normális, hogy 15 éves lányok után kajtat valaki majdnem 40 évesen? Erre inkább ne is válaszolj. A szövegértési képességeden meg még lenne mit csiszolni, te retardált balf@.sz.

2015. jan. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!