Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagy korkülönbség. Ti hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Forevernow kérdése:

Nagy korkülönbség. Ti hogy ítélitek meg ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
Alig voltam 15 éves, mikor megismerkedtem egy 38 éves pasival. A szüleim nagyon tiltottak mert anyagilag rosszul állt és voltak zűrös ügyei régebben. Én sokkal jobb, stabilabb körülmények közül jövök. Ennek ellenére már 4 éve együtt vagyunk. Közben nekem volt egy próbálkozásom mással, amit ő szó nélkül viselt és várt rám. Abbahagyta miattam a kétes ügyleteit és úgy általában összeszedte magát. Sokszor próbáltam túllépni ezen a kapcsolaton, de úgy érzem, hogy senkit nem tudnék ennyire szeretni és engem se hiszem, hogy bárki is tudna nála jobban becsülni. Viszont a családom ezt nem hajlandó megérteni és elfogadni. Nagyon hajlok arra, hogy a páromat válasszam ha erre kerül sor, de érdekelne, hogy ti mit gondoltok erről. Köszi :) (19/L)

2015. jan. 9. 22:55
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
51%
Valamilyen szinten átérzem. Nálunk 17 év van. Anyám ellenzi, de engem nem érdekel. 2 éve szeretjük egymást, ha választani kellene szerintem őt választanám, de szerencsére eddig ilyenre nem került sor. 18L
2015. jan. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
44%
Ez amúgy most valami új trend, hogy 20 évvel idősebb pasi kell a fiatal csajoknak? Vagy ennyire apakomplexusosak a mai lányok?
2015. jan. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
szóval papás vagy.
2015. jan. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
31%

Pityuval teljesen egyetértek.

38 éves szülőként ha így viselkednék, a nemi szervemet magam tenném húskloffoló alá. Én egy 15 éves lányra csak úgy tudok gondolni mint egy gyerekre, de még a 19 évesekre is.

Az ilyen pasikat kasztráltatnám.

2015. jan. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
"Csak" az a baj, hogy meg vagytok arról győződve, hogy egy ilyen kapcsolat normális, életképes, vállalható, és reális. Elárulom: NEM AZ. Nem kellenek a "mi 2 éve együtt vagyunk" történetek. Mert nem lesztek sokkal tovább. És nem, NEM természetes, és NEM elfogadott. Ez úgy látom valami beteg divat lett manapság a tinik körében. De kérdem én: miféle ember az, aki leáll egy 15 éves KISLÁNNYAL? Hol vannak ilyenkor a szülők, a rokonok, BÁRKI???? Ne akarjátok már megmagyarázni... ez teljességgel nonszensz, és szürreális!!!
2015. jan. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
A személyiségébe szerettem bele, én pedig idősebbnek néztem ki már akkor is, csak később mondtam meg neki, hány éves vagyok, de akkor meg már nem bírtuk egymás nélkül. Nyilván nem 40 éves pasit kerestem magamnak 15 évesen és ő se teljesen hülye, hogy direkt kislányokkal kezdjen. Azért azt bírom, hogy csomóan egyből pedofíliával meg apakomplexussal dobálóznak..
2015. jan. 9. 23:18
 17/26 anonim ***** válasza:
22%

Kedves kérdező!

Te félre érted!

Nem téged bántunk, hanem elsősorban a "pasidat".

Ha tetszk ha nem, még most is gyerek vagy és naív.

A felnőtté válás nem a testi éréssel vagy a koroddal jön, hanem a megfelelő gondolkodás móddal.

Nos ezt kihasználta a pedofil hajlamú "kedvesed".

Igen, ha fáj ha nem fáj, bizony ez a betegség neve amiben szenved a te "kedvesed".

Egy baj van ezzel az egésszel, hogy amikor majd kinyílik a szemed késő lesz.

Tudod ha az én gyerekem lennél, a "pasidat" magam kasztrálnám, akkor is ha ő lenne az alvilág ura...

2015. jan. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Hozzámentem az óta..ha valakit esetleg érdekelne :)
2015. ápr. 27. 23:11
 19/26 anonim ***** válasza:

Gratulálok! Sokáig :D

#11-es voltam

2015. ápr. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2015. ápr. 28. 20:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!