Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mivel lehet egy férfit igazán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Debi123 kérdése:

Mivel lehet egy férfit igazán megfogni? Mi kell nekik egy párkapcsolatba, hogy viszonyoljunk? 21l

Figyelt kérdés
4 éve élünk együtt. De arra vok kiváncsi hogyan tudom mégjobban magamba őriteni? Fiuk segitsetek lécci, mivel lehet lenyügőzni bennetek? Fogjam egy kicsit vagy továbbra is engedjem? Adjatok légyszi tanácsot, ti is csajok nektek mi trükkötök esetleg?

2015. jan. 10. 20:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne.
2015. jan. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
17%
Maradj titokzatos egy kissé, néha tegyél meg neki mindent, néha meg zavard el.
2015. jan. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%

Nincs szükség semmilyen trükkre! A személyiség ha megfogja az illetőt, akkor oké, ha nem, akkor nem, hiába trükközöl bármivel, nem fogod tudni megtartani.


Az meg alap, hogy egy párkapcsolatban adunk teret a másiknak, nem kell folyton egymás nyakán lógni, meg féltékenykedni, stb...


Szóval "Élni és élni hagyni."

2015. jan. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%
Legyél isteni szerető az ágyban, főzz mocskosul jól, és ne rinyálj, ha egy hónapban 1x a haverokkal elmegyünk sörözni.
2015. jan. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
33%
Ha majd megtanultál helyesen írni akkor esetleg elmondom...
2015. jan. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
Semmi "trükköt" ne csinálj. Szerintem kimondottan zavaró, ha a párom nem tud öszinte lenni velem. Egyszerüen légy természetes és kész.
2015. jan. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
50%
Ha 4 év alatt erre nem tudtál rájönni, senki nem mondja meg neked, mivel tudod "mégjobban magadba őríteni"
2015. jan. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Mi kell nekünk? Hát nem túl sok minden igazából... Aki nem érzelgős, az is szereti valamilyen szinten a romantikát. Kiraksz mécsesekből egy szívet, vagy csak rakd körbe az ágyat esetleg asztalra, és legyen az a fény a szobában, és így szerelmeskedjetek. Meg van a hangulata nagyon is!

Ilyen alap dolgok, hogy érezze hogy szeretve van, ennyire egyszerű, nem kell ezt túlragozni...


Fura, sokszor a nők szokták mondani, igénylik a romantikát, teremtsétek meg, nem kötelező a férfire hagyni.

2015. jan. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
80%

Vannak olyan húzásaim mait nagyon értékelt:

Pl mikor bulit tartott náluk otthon. Ő matt részeg lett hajnalra. Én a buli alatt, elmosogattam a szennyest, hogy reggel ne kelljen annyit. Ez nagyon tetszett és hálás is volt.


Vagy mikor mentünk egy messzi városba buliba. Én sütöttem kis husos sütit, hogy hajnalba mikor kidobnak minket és vacogunk a hidegbe, akkor legalább reggeli legyen, mert egy átugrált éjszaka után biza éhesek leszünk. Induláskor persze leugatott... de hajnalban egy angyal voltam :D


Mikor megbeszéltünk egy romantikus estét, és hívták a régi szaktársak sörözni... én pedig szó nélkül elengedtem, hogy hadd vaduljon velük.


Amikor a régi szerelme meghívta egy előadásra, de csak neki foglalt jegyet. Én arra is elengedtem és még ajándékot is segítettem vásárolni a nőnek. Bár igaz a végén nem ment el.


Amikor olykor beújítunk a szexbe... úgy várom haza, hogy megcsinálom a hangulatot. Neki csak ennie kell és élvezni a műsort.


Szereti bennem, hogy nem vagyok féltékeny típus, és hogy előre látó és gondoskodó vagyok. És ilyen apróságok mind mind csak növelik felém a ragaszkodását.

2015. jan. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nézz ki jól, legyél csinos, főzz jól, legyél jó az ágyban.
2015. jan. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!