Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lihegik túl a tapasztala...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lihegik túl a tapasztalatszerzést, mikor nem is az számít egy párkapcsolatba?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom nem attól lesz jó valaki, mert régebben több párkapcsolata volt vagy volt e neki egyáltalán. Sok esetben úgy állítják be az olyan embereket akiknek nem volt senkijük, hogy valami gond lehet vele, de ez nem biztos mert nagyon sok minden történhetett vele az életben pl. családi tragédiák vagy válogatós és nem éri be mindenkivel mondhatni az igazit keresi. Tehát azt nem tudom, hogy miért hiszik azt, hogy akinek több kapcsolata volt azzal jobb a kapcsolat és a szex, mint egy kezdővel, akire azt hiszik, hogy béna.
2014. dec. 26. 09:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint egy kezdő is lehet jó, ha megfelelően figyelmes. Ha megfigyeled, azok lihegik túl a tapasztalat fontosságát, akiknek rengeteg tapasztalatuk van, és erre hivatkozva még több lányt akarnak megfektetni. Jó kis önmarketing, amit a lányok szépen be is kajálnak általában.
2014. dec. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is így látom, ettől még nem lesznek jobbak.
2014. dec. 26. 09:35
 3/7 anonim ***** válasza:

bírom az ilyen "miért van igazam?"-kérdéseket.


nem értek veled egyet, és gondolom, nem vagy rá kíváncsi, miért - vagy van kész válaszod, hogy miért tévedek.

igazából sosem fogod megtudni, hogy a lánynak, akivel vagy, jobb volt-e másokkal, és ez a tapasztaltságon múlt-e. a legszélsőségesebbek biztosra mennek, és a csaj erkölcseire hivatkozva szűz nőt keresnek maguknak. az a biztos. úgy nincs összehasonlítási alap, és akármilyen gyenge lehetsz, mert nem ismeri, hogy jobb is van.

N

2014. dec. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nekem teljesen mindegy, hogy szűz e vagy tapasztalt az a lényeg, hogy szeressem nem ez alapján tetszik meg valaki, de kevés az olyan lány aki megtudna fogni, akire azt mondanám, hogy tényleg kell és én nem érzem magam ettől selejtesnek. Na meg sajnos volt egy pár évem mikor depressziós voltam családi tragédia miatt és esélyem se volt ismerkedni.

Én csak azzal nem értek egyet, hogy mindent óvodás szintről kéne kezdenem, mert nem volt részem párkapcsolatra.

2014. dec. 26. 10:02
 5/7 anonim ***** válasza:

ebben nincs óvodás szint. van olyan, hogy együtt repültök, és van olyan, hogy egyedül zuhansz. a miértre pedig legtöbbször nem tudod meg a választ.

indokok többnyire vannak, de az igazság megfoghatatlan.

nem értem, mire jó ez a kérdés azon kívül, hogy valaki jöjjön, és megnyugtasson téged.


szerintem akkor nyugszol majd meg, ha "bebizonyítod", azaz egy lánnyal meglátod, hogy neki nem hátrány.


csak ilyen keserű, támadó, lekezelő kezdéssel nehezen fog menni, hogy eljuss odáig.

érezhető a kérdésedből, hogy szerinted milyen kivételes vagy a többi férfivel szemben. ha ezt egy lány megérzi (és nem csak elkeseredettségében vagy érdekből akar faszit), akkor vesztettél.

2014. dec. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Mekkora nagy órmótlan nagy hülyeségeket ír ez az 5-ös. Túl sok filmet nézel, ez már messziről látszik. Olyanokat képzel az bele a kérdésbe, ami nincs is benne.


Már régen rossz ha valaki másokkal méregeti a kapcsolatát, hogy az jobb-e mint annak a személynek mással. Ilyen hülyeséget! Ki nem sz...ja le, hogy mással milyen volt a kapcsolata. Ha megtalálod azt, aki az igazi, akkor ez nem számít.

2014. dec. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
rosszul "látszik".
2014. dec. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!