Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális, ha a párom nézegeti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha a párom nézegeti közösségi oldalakon a volt barátnőjét?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk együtt,ők kb max 1 hónapig voltak,de "szerelmes" volt belé.

Nagyon sokszor nézegeti a képeit fb-on és instagramon is,gyakran láttam az előzményei között régebben,hogy rákeresett...

Szeretem őt tiszta szívemből és ő is engem,de ez rettenetesen zavar.



2015. jan. 11. 14:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nem tudja elengedni
2015. jan. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa, ezek szerint 6 év alatt még nem tudott elfelejteni egy hónapos kapcsolatot? Amúgy kérdezd meg tőle szerintem, beszéld meg vele, hogy mit is érez.
2015. jan. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Huuu ez az ágyban is őt képzeli oda.

Sajnos voltam vele én is így. Én inkább szakítottam az akkor csajommal, de nem volt pofám elmondani, hogy másba vagyok szerelmes.

2015. jan. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hülyeség,de nem merek rákérdezni,talán amiatt is mert nekem nem szabadna tudnom,hogy nézegeti őt...

Régebben rengeteget veszekedtünk emiatt,mert ő lájkolgatta a képeit nekem meg ez nem tetszett,és mondtam is neki.Azóta abbahagyta de ettől függetlenül főleg instagramon nagyon is figyelemmel követi.


Az érdekes az,hogy ha ez nem lenne akkor szinte tökéletes lenne minden.

Imádunk egymással lenni,mindig ölelget,csókolgat,folyamatosan mondja mennyire szeret,velem akarja elképzelni az életét stb...ezért is nem értem mi ez.

2015. jan. 11. 14:50
 5/9 anonim ***** válasza:

Pedig ezt meg kell vele beszélned.

Nyugodtan mondhatod hogy tudsz róla.

Különben is, miért nem törölte azt előzményeket?

Ha egy pasi titkolni akar valamit, ezzel kezdi. :)

2015. jan. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én több volt barátomra is ránézek néha-néha a Facebook-on, hogy alakult az életük. Ez nem azt jelenti, hogy mindbe szerelmes volnék, vagy egyiket sem tudnám elengedni.

Úgyhogy lehet akár teljesen ártatlan kíváncsiság is, de nem ismerem a párodat, nem tudom, nála mi áll a háttérben.

2015. jan. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak kiváncsi,hogy mi van vele,én is megnézem az exem oldalát ha eszembe jut:D
2015. jan. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igen,de ő csak ennek az egy lánynak nézegeti.

Amúgy kb 2 éve már törli az előzményeket a böngészőn,de ettől én még tudom,hogy nézegeti(akit érdekel,priviben leírom honnan tudom):/

2015. jan. 11. 15:18
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia! Ha törli honnan tudod?:)

Egyébként írj nyugodtan priváátba, ha van kedved beszélgetni, szivesen beszélek veled, és talán segíteni is tudok. .:)

2015. jan. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!