Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek túlságosan férfiat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túlságosan férfiatlan az, ha szakítás után valaki siratja éjszakánként a barátnőjét és az ex-szerelme pizsamáját csókolgatja, valamint visszaemlékszik a korábbi helyekre, ahol jártak? Vagy gyerekes?

Figyelt kérdés
2014. dec. 17. 00:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
A sírás, visszaemlékezés még oké, de a pizsamás dolog kicsit furán hangzik.
2014. dec. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy bárkit is minősíteni lehetne az alapján, hogy szabadidejében mit csinál, amikor nem látja senki.
2014. dec. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 To7ka ***** válasza:
Igen, gyerekes. Próbálj meg továbblépni. Viszont, van aki érzékenyebb, egy nagy szerelem elmúlása nagyon keményen tud fájni. Csináld azt amire szükséged van, hogy hamarabb túllépj rajta és visszaállj a rendes kerékforgásba. De inkább haverok rángassanak ki egy sörre!
2014. dec. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ilyenkor én mindig a hobbijaimba menekültem, de amíg erre rájöttem előfordultak keserű pillanatok. A definitív megoldás az lenne, hogy te szakíts, ne veled szakítsanak.
2014. dec. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
36%
túlságosan? ez még nőként is nevetséges,végtelenül szánalmas dolog lenne.Már a sírás kimeríti a férfiatlanságot.De te még raksz rá keményen.
2014. dec. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Szerintem nem férfiatlan. Én utálom azt a sztenderdet hogy egy férfinak ne legyenek érzései. Igenis legyenek, és mutassa ki.

Barátomnak volt már igen komoly problémája, sírt is, semmit nem vesztett a szememben a férfiasságából. Az a srác ismerősöm aki MINDIG CSAK nyafog, na ő kicsit igen, de csak mert tényleg megállás nélkül teszi.

Természetes ha egy pasi maga alatt van.

Btw ki lát éjszakánként otthon? Csináld amit szeretnél.

Kitartás :) *virtuálisölelés*

20/L

2014. dec. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

"pizsamáját csókolgatja" o_O na ez azért kicsit sok

ilyen felfogással nagyon sokáig fog tartani, amíg túlteszed magad

2014. dec. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
49%

Ne is hallgass a fiukra kerdezo, ok nem ertenek ehhez.


Igaz, hogy vannak ostoba libak akiknek a kemeny nagypofaju szivtelen elkenyeztetettek ferfinak nem nevezheto farokkal rendelkezo emberek kellenek, de egy Nonel ez igen nagy ereny az amit te csinalsz.


En szemely szerint amikor a kerdesedet olvastam, nagyon megsajnaltalak, mert nagyon ertekes, erzelmes es romantikus ferfi lehetsz, es kifogtal magadnak egy szivtelen dogot, aki nemhogy ossze tenne a kezet, hogy valaki szivbol szereti- de majd kesobb rajon hogy elkurta, amikor az izomagyu megveri-

hanem tonkretesz ilyen draga embert.


Kivanom neked, hogy talald meg azt a not, aki megbecsul, ezt a hulladekot meg felejtsd el. Te ennel sokkal tobbet erdemelsz.

Az ilyen draga ferfiakbol lesznek kesobb a nogyulolo ferfiak az ilyen gonosz nok miatt, es amikor valaki oszinten kozelit, ellensegnek tekintik a masik nemet.

2014. dec. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
jaj, ilyenkor hirtelen mindig előkerülnek a "jókislányok"
2014. dec. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Te mirol beszelsz 9-es? Azert mert te kakiba nyultal ha norol van szo, nem vagyunk mi sem egyformak, ahogy ti, ferfiak sem.

Koszonom, hogy fiatalnak gondolsz, de mar nem vagyok az.

2014. dec. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!