Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ezt mért irta? Mért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mért irta? Mért nem szeretik azokat a lányoka t akik sok rosszan mentek keresztül és csak a saját érdekeit nézték?

Figyelt kérdés
Akkor ?nem de nem is talalkozunk :) Vele van sex le is szop cici is van. Szep csaj is szoke kek szemu nagy cicije van. Kedves is felesbe voltunk kajalni vissza is akarta adni a penzem. Fizete a buszomat is. Sutot fozot nekem. Anyaek nem szolnak bele ugy mint nalad egyutt is aludrunk. Es meg helyesnek is tart jarni akar velem. Nagyon szep kis csaj. Mindent meg tesz ertem. Mondta is baj ha el kebyestetlek es boldoga akarlak tenni? :) Szoval nekem te nem kelesz veled Csak a priblema van ezt mért irta mért nem tudnak a fiu szeretni tisztelni egy olyan lányt aki értékes és érdékes?

2015. jan. 11. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:

A kérdésed első elolvasásra nem világos javítsd ki légyszíves.

Másrészt, ha jól jött le, akkor ezzel a sráccal jártál te, te vagy a csaj és ő most egy eddig ki nem derült ok miatt ezt írta neked?

Ha idáig helyes, akkor a kérdés után folytatjuk.

2015. jan. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
iegen helyes én lánmy vagyok
2015. jan. 11. 18:47
 3/9 anonim ***** válasza:

A kérdés ez lenne? ->

"Miért nem szeretik azokat a lányokat akik sok rosszon mentek keresztül és csak a saját érdekeiket nézik" ?


Gondolom főleg azért mert csak a saját érdekeiket nézik.


A leirás alapján: a csajtól megkapja azt amit tőled nem, azaz szex, orál, kaja, engedékeny szülők, együtt alvás, nagy ( vagy a tiednél nagyobb mell ).


Sokat nem vesztettél vele, ahogy látom :)

Értelem alapján 16-18ra saccolom maximum a srácot.


Megjegyzés: mit értesz értékes és érdekes alatt?

2015. jan. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egyébként érdekelne, hogy hogy kaptál egyáltalán ilyet üzenetet? Csak úgy hozzádvágta, kérdezted h miért azzal a csajjal van és miért nem veled, veszekedtetek vagy mi történt?


Szakítottak már velem, én is szakítottam már, de ilyen paraszt üzenetet akkor se írnék egy exnek ( pedig az egyik egyszer megcsalt ).

2015. jan. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
azt hogy nem vagyok olyan mint aa többi hogy kislánykorom óta csak szenvedtem és nekem több kell mint sex nekem szeretett kell hogy igy nem nagyon tudom elmondani jobb lett vola ha szeretet volna de akkor még is mért fáj ez nekem mért nem értékelik azokat a lányokat akik nem csak sexet akarnak
2015. jan. 11. 18:57
 6/9 anonim ***** válasza:

A helyesírás hiányossága nálad már nagyon zavaró, érthetetlenné teszi a kommunikációt, talán ez a problémája...

Hány éves vagy, 12??

2015. jan. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Csakis akkor ha hajlandó vagy pettingnél többre. Addig nem lesz semmi sem köztünk igen olyan ideges vagyok h még helyesen sem tudok irni
2015. jan. 11. 19:00
 8/9 A kérdező kommentje:
azt irtam neki hogy hiányzik az illatod meg a jelenléted és erre Csakis akkor ha hajlandó vagy pettingnél többre. Addig nem lesz semmi sem köztünk
2015. jan. 11. 19:01
 9/9 anonim ***** válasza:

Erre mondtam hogy nem vesztettél semmit :) A srácnak csak a szex a fontos. Kifogtál egy ilyet. Férfiak között is megvan ugyanaz a selejt mennyiség mint nőnél, ne aggódj :)

Azt tisztelem benned, hogy nem adtad be a fejed neki, az ilyen meg se érdemli, hogy szeresd, szeretkezzetek. Nekem is fontos a szex ( az első közös együtt lét után kell a rendszeresség, meg az a normális ha van ), de egy nőre várni kell míg készen áll. Ő erre nem volt hajlandó, ergó csak szexre ment. Találsz jobbat ;)

2015. jan. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!