Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek hogy elfelejtsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy elfelejtsem végre?

Figyelt kérdés
Az a problémám,hogy beleszerettem az egyik legjobb lánybarátomba.Nyáron bepróbálkoztam már nála,majdnem vége is lett a barátságunknak,de valahogyan mégsem.És most karácsony előtt nagyon jóba lettünk és azon kaptam magamat hogy megint szeretem.Mit csináljak,ha én nem szeretnék tőle semmit mert tudom,hogy semmi remény?Az a probléma,hogy túl sokat beszélgetünk és ezért nem tudom kiverni a fejemből? :( H.E.L.P.

2015. jan. 11. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nagyon egyszerű! NE BESZÉLGESS VELE!
2015. jan. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De...a legjobb lanybaratom :( Mar elegem van a depizesbol..
2015. jan. 11. 22:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van nekem is ez segített
2015. jan. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha valoban elszeretned felejteni, akkor veglegesen megkell vele szakitanod a kapcsolatot mindenhogyan. Semmit ne tudj rola utana, de o se rolad.


Tapasztalat.


En is igy jartam mint, te csak en lany vagyok.


Igy sokkal jobb erzes, hogy nem tartjuk sehogysem a kapcsolatot. Az elejen nehez megallni, de megeri,


Gondolj bele ha barmikor is beszelgettek es meg erzel valamit iranta, nem tudod magad tultenni rajta, ill. rossz lesz vegignezni ha esetleg massal jonne ossze.


Ha csak nem vagy eleg eros es szereted annyira, hogy azt a fajdalmat is bevallald.


Te dontesed. :)

2015. jan. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"De...a legjobb lanybaratom "


Igen, sajnos ez nehez igy es fajdalmas.

De innen is latszik, hogy nem minden esetben igaz, hogy letezik igaz fiu-lany baratsag. De ez mellekes.


De valoban semmi esely, akkor akarmennyire is faj, a legjobb megoldas, a teljes kapcsolatmegszakitas.

2015. jan. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!