Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A mai világban szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban szerintetek tényleg nem számít a szerelemben a korkülönbség? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Több ismerősöm is van, ahol a lány pl 16 éves, a barátja 29,30. A másik lány 24 az élettársa 41. Ennyire nem számít a kor? Ti mit gondoltok? Ők azt mondják nem tudják elképzelni magukat velük egyidőssel, pl a 16éves még egy 20évessel sem, mert hogy komolytalanok és gyerekesek. Mi a véleményetek?

2015. jan. 12. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is 20 évvel idősebb férfibe szerettem bele, de nem azért mert a velem egykorúakkal nem tudtam elképzelni, egyszerűen így esett. A személyisége, az összhang, a varázslat első pillanattól, erre nem mondtam nemet, csak azért, mert idősebb... Ennek 16 éve4:) Azóta is egy pár, sőt férj, és feleség vagyunk, és gyerekünk is van. Nem mondom, hogy nincsenek nehézségei, de elenyésző ami a korkülönbség miatt van, a zöme a szokásos hosszú házasságos probléma! :)
2015. jan. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ha megkérdezhetem, mennyi idős voltál amikor összejöttetek? :) Szüleid mit szóltak?
2015. jan. 12. 16:53
 3/4 anonim ***** válasza:
25 voltam. Igazából a szüleimnek ekkor már nem volt ebbe beleszólása. Kissé el voltak hűlve, de mivel elég diszkrét típusok, nem nagyon forszírozták. Aztán annyira megszerették, hogy hiányolták, ha nem volt velem. Teljes értékű család vagyunk. Sőt! :)
2015. jan. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én is midig idősebbekkel jöttem össze, mert azt gondoltam, a korombeliek gyerekesek, erre most egy 5 évvel fiatalabb párom van és jól megvagyunk.

A kérdésedre válaszolva pedig sztem igenis számít a korkülönbség, de nem ott, ahol gondolnád, h nem tudtok miről beszélgetni, csak teszem azt, ahogy ez szokott lenni, az idősebb már dolgozik, fáradtabb, szeretne egyről a kettőre lépni, lakást vesz, szeretne családot alapítani, a fiatalabb ezzel szemben még épp csak próbálgatja az életét.. ha igazi szerelem van a kapcsolatban, akkor valahogy megoldják, hogy a fiatalabb gyorsabban felzárkózzon a másik mögé, főleg pénzügyileg mert akárhogy is megy a süket duma, mindig a pénz motivál és úgy nem lehet haladni, hogy az egyik már halálra dolgozza magát, hogy a másiknak is legyen, az pedig még bulizik és szórja a pénzt baromságokra így inkább idősebb még idősebbel kapcsolatból nem lehet gond... pl huszonéves harmincassal... de aki tizenévessel jár , akár huszonpár évesen is, 4-5 év, már egy egyetem, ami nagy vízválasztó


25/L

2015. jan. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!