Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányokhoz, nőkhöz szólna a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ekvinitus kérdése:

Lányokhoz, nőkhöz szólna a kérdésem. Lehetséges közölni a szakítási szándékot egy fiatal úgy hogy ne okozzon neki fájdalmat?

Figyelt kérdés

Nagyon erős de már egyoldalú az érzelmi kötődés. Annak ellenére hogy emberként, nőként nagyszerű, párkapcsolatként részemről működésképtelen.

A probléma csak az hogy sokkal érzékenyebb az átlagnál.



2015. jan. 12. 22:39
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Kis korrekció: 'egy fiatal nővel" így értettem a kérdést.
2015. jan. 12. 22:44
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan nem vagyok fiatal, de érzékeny vagyok én is, hajlok az erős kötődésre is, ha megszeretek vkit, viszont én ettől független a fer szakítási módszert kedvelem, lehet kiborulok tőle, de ha csak úgy lelépne az illető, vagy hazudna attól még inkább kibuknék. Szóval szerintem normálisan lehet közölni, remélhetőleg az illetékes is értékelni fogja.
2015. jan. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Bárhogy is közlöd, fájdalmat fog okozni.
2015. jan. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Közölheted úgy, hogy fájjon, és úgy, hogy nagyon fájjon. Ha szeret, akkor nincs olyan megoldás, hogy ne okozzon fájdalmat.
2015. jan. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Csak ha ő is szakítani akarna, akkor lehetne fájdalommentesen csinálni. Szerintem is légy őszinte.
2015. jan. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Őszinteség, korrektség. Én is nagyon tudok kötődni, de soha senkitől nem várnám el, hogy kényszerből maradjon mellettem, ha már neki teher a kapcsolat. Hogy ettől még rohadtul fájna, az az én dolgom. De ha értelmesen elmondja, hogy mi a problémája, és egyértelműen közölné, hogy nem akarja folytatni, tiszteletben tartanám a döntését. Volt már ilyen eset az életemben, és jobban viseltem, mintha szédített volna évekig.
2015. jan. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Igen, a szánalomkapcsolat még megalázó is.
2015. jan. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Annyit javasolnék még kérdező - százalékomból úgy is látod, h ki vagyok :) -, hogy amikor közlöd vele, és az indokokat, nyilván megfogja kérdezni, akkor oké, hogy azt már írtuk, írták, hogy őszintén, feren, de ha mód van rá mind végig maradj határozott, ne viselkedj úgy közben pl. a határozatlnságoddal, mintha azt várnád, hogy, de befolyásoljon atéren, h maradj vele. Tudom, hogy nehéz lesz annak maradni, ha látni fogod rajta, h fájni fog neki, de erre még próbálj szerintem oda figyelni.
2015. jan. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Némi kiegészítés még a kérdéshez. A szakítás már gyakorlatilag megtörtént mert 4 hónappal ezelőtt arra kértem tartsunk szünetet és majd meglátjuk hogy az idő milyen irányba fordítja az egymás iránt érzett vonzalmat. Megértette, bár néhányszor a kérésére találkoztunk még de 3 hónapja már egyáltalán nem. Viszont az e-mailek a mai napig ugyan úgy érkeznek tőle mintha semmi nem történt volna. Tapintatosan, hogy önérzetében meg ne bántsam kértem hogy ne írjon és mondtam hogy nem válaszolok! Ennek ellenére ír, elmond mindent. Mit csinál,mit ebédelt, hol koncerteznek legközelebb stb. Zeneakadémiát végzett, egy kifejezetten dekoratív külsejű 32 éves fiatal nő. Mikor először megláttam azt hittem nincs esélyem meghódítani. De az ösztön legyőzte a bizonytalanságot bennem és megpróbáltam megismerkedni vele. Sikerült, Könnyebb volt mint azt gondolni mertem volna. Különös dolgokra képes a sors. Megismerni amit nem hittem volna, akadály nélkűl sikerült. A szakítás viszont megmászhatatlan falként tornyosul elöttem. De nem szeretnék nyavajogni nem igazán szokásom. A lényeget leírtátok, fájdalom nélkül nem megy. Köszönöm mindenkinek a válaszát!
2015. jan. 13. 13:49
 10/15 anonim ***** válasza:
Na ezt a játszadozást nem kellene csinálni.
2015. jan. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!