Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mindig a rossz lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig a rossz lányoknak jutnak a jó pasik? Fesztiválokon megcsalják őket, azután még sokáig tartják a kapcsolatot velük közben 2-3 éves kapcsolatuk van. Nekem meg csak bunkók jutnak.

Figyelt kérdés

Két barátnőmnek komoly kapcsolata van (2-3 éves) rendes, szorgalmas, jóképű, vicces... egyszóval szerintem álom pasik. Viszont amint lehetőségük van rá flörtölgetnek más fiúkkal, egyik fesztiválon le is feküdtek valakikkel akikkel azóta is facebookon beszélgetnek erotikus dolgokról,közben a saját pasijaikkal kb két hetente szexelnek mondván hogy ők nem tudnak többet ennyi esik jól. Tervzik hogy a pasik majd eljönnek tavaszra egy hétvégére. Persze a fiúik erről semmit sem tudnak, nekem meg mindent elmesélnek és őszintén mondom a hányinger kerülget.


Nem értem miért nem szakítanak velük ha már ennyire kézenfekvő hogy egyik sem szerelmes a fiújába,még szexuálisan sem vonzódnak hozzájuk.


Engem meg csak bunkó balfékekkel hoz össze a sors ami miatt egyre jobban szenvedek :( Majdnem minden fiúnak aki közeledik hozzám adtam egy esélyt, de eddig mind csak ki akart használni vagy amelyik nem azzal 3 mondatot nem tudok beszélgetni így kb 1 hónap után szakítok.


(Nem válaszolok ismerkedős levelekre) Annyira el vagyok keseredve, hogy ha nekem volna olyan rendes pasim mint a fent említett barátnőimnek biztos nagyon boldoggá tudnám tenni minden téren... rossz nézni ahogy szenvednek...



2015. jan. 15. 19:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. jan. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Jobb, h kiírtad magadból?:)
2015. jan. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Beviz Elek ***** válasza:
Nem véletlenül nem veszed észre az ilyen értelmes srácokat.
2015. jan. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Mondd el a szóban forgó fiúknak, hogy miket csinálnak a barátnőik.
2015. jan. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Szerintem jót tenne neked egy kis kupica pálinka meg egy jó nagy pohár bor. Aztán elmész csicsikálni.

Vagy vehetsz egy paintball puskát úgy 1000 golyóval, és elmész lövöldözni az utcára az embereket.

Még meg is ölheted őket ha fejbe lövöd őket.

2015. jan. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi a helyes, ha elmondom nekik biztosan szakítanak én meg elvesztem a 2 legjobb gyerekkori barátnőmet :( Amit művelnek az meg egyszerűen gusztustalan velük szemben ... :(
2015. jan. 15. 19:34
 7/19 anonim ***** válasza:

Ez a nem válaszolok ismerkedős levelekre

meg hozzád csak bunkók jutnak


stb stb ebből látszik, hogy eleve szerencsétlen vagy és kerülendő. Nem lenne melletted boldog az ember. Oké nem kell rib ncnak lenni, de huncutnak életvidámnak igen.


De ez a teljes befordulás és totális elutasítál előítéletesen minden próbálkozással (ismerkedőslevél) szemben... Vedd észre, hogy jelenleg te akarod azt, hogy így élj :D


ja és a barátnőid levágni való szukák, és te is, hogy nem szóltál a barátaiknak. NINCS OLYAN, hogy nem a te dolgod meg ilyenek. Bazze ez kb gyilkosság. az élet rövid, és az éveiket pazarolják ezekre a semmirekellő tripperzsákokra

2015. jan. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

7-es vagyok. újra elolvasva a saját válaszaidat is


szánalmas vagy, és bár keresek új nők ismeretségét, biztos, hogy te szóba sem jöhetsz

2015. jan. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Szerezz bizonyítékot arról amit a barátnőid csináltak/készülnek csinálni, és uttasd el a barátaikhoz. Nem kell tudnia róla senkinek, hogy kitől tudták meg.
2015. jan. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Kedves hetes,látom neked nagyon fáj,hogy nem vagyok hajlandó gyk-n ismerkedni szóval én sem ismerkednék veled :) A legutóbbi fiú akivel megismerkedtem aktiv drogfogyasztó volt :) Azelőtti meg egy szívtipró akinek már volt barátnője... előtte levővel meg nem tudtam másról beszélgetni csak a bulizásról meg az ivásról meg arról mesélt hogy mi minden történt vele amikor tajtrészeg volt. Folytassam ?
2015. jan. 15. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!