Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ez most szakítás vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ez most szakítás vagy van esélyre rá, hogy együtt maradunk?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 2 hónapja vagyunk együtt. Tudom ez nem túl sok idő, de én még is beleszerettem. Azt mondja ő is szeret. Mindketten már 20-n túl és egyikünk sem szűz már. Az ágyban húz magára, csókol és néha szorít magához. Petting az volt és játszott is a férfiasságommal, de még sem feküdtünk még le. Ez nekem furcsa volt.

Eddig minden jó volt és semmivel nem bántottam meg.

A minap találkoztunk volna, de ehelyett küldött egy üzenetet, hogy:


"Időre van szükségem, hogy átgondoljam ezt az egészet ami köztünk van mielőtt még nagyon komolyra fordulna a dolog. Jobb lesz ha egy darabig nem beszélünk"


Elakadt a lélegzetem és írtam neki, hogy mi van, mondjon már valamit mert nem értem. Erre azt kaptam:


"Nem biztos, hogy most alkalmas vagyok egy komoly kapcsolatra"


Azóta megszakította velem a kapcsolatot. Üzenetben szakítani eléggé gerinctelen dolog. Szerintetek van esély rá, hogy valaha egy pár leszünk? Vagy összetöri a szívem és jobb lesz ha ezt a tényt minél hamarabb elfogadom.



2015. jan. 15. 20:13
 1/3 anonim válasza:
Lehet csak én látom így, de szerintem mást szerethet és kellett neki valaki aki addig törődik vele érzelmileg.
2015. jan. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én szakításnak venném, mert az, és ha meg is keresne esetleg később, nem foglalkoznék vele. Csak van annyi büszkeséged, hogy egy smses szakítás után nem kezdesz vele újra.
2015. jan. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Magamból (nő vagyok) indulok ki.

Ne remélj semmit ettől a lánytól. Ne foglalkozz vele, ne keresd.

Keresett valamit, azt hitte, benned megtalálta, netán egy exet akart elfelejteni, de nem jött össze, sose fog szeretni.

$zard le. De tényleg.

2015. jan. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!