Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátom ma rám förmedt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom ma rám förmedt, hogy hogy merészelem a szüleimnek elmondani, hogy együtt vagyunk. Ez működhet így?

Figyelt kérdés
A randizgatás már több mint féléve tart. Azt mondja, hogy szeret, és sok barátunk tudja, hogy együtt vagyunk, csak a szüleim, és a lánya nem. (20 év a korkülönbség, én 26 éves vagyok)

2014. nov. 11. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem akar tőled komolyat! Csak dugni akar és nem lenne jó, ha szüleid észhez térítenének. Ha komolyan érdeklődik irántad akkor örülne, ha bemutatnád a szüleidnek!
2014. nov. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem túl komoly részéről a dolog köztetek. Én eléggé kiakadnék, valószínűleg hagynám is, mert számomra fontos, hogy legyen jövője a dolognak, mindketten ugyanazt akarjuk.
2014. nov. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, én is azt gondolom, hogy nem komoly a dolog a részéről. Amit nem értek, hogy a barátai tudják, mindenhová magával visz, de amikor a családjainkról van szó befeszül. Tudom, hogy kellemetlen, hogy közel egyidős anyával, és az is, hogy a lánya is hasonló korú.


Nem akar szakítani, de amikor megkérdezem, hogy meddig mehet ez így, mindig kitér, és úgy érzem le fog lépni.

2014. nov. 11. 21:43
 4/4 anonim válasza:
Azert cipel magaval mert villoghat veled. Nem tudom milyen alkat vagy, hogy nezel ki kulsore :) De feltetelezem hogy nem vagy banyarem :D Es ha maser nem is, de akarhogy is nezzuk, ,,megfogott maganak egy husz evvel fiatalabb csajt,,. De szerintem reszerol semmi komoly. L/22
2016. máj. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!