Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy sráccal nagyon vonzódunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy sráccal nagyon vonzódunk egymáshoz de elvileg nem szerelmes. Lehet ebből kapcsolat? Érdemes megpróbálni? (többi lent)

Figyelt kérdés
Voltak csókok, simogatások, ölelések folyton írja mmenyire vonzódik hozzám és aztis bevallotta,hogy tetszem neki. Írni szokta mennyire hiányzok és milyen jó lenne ha ott lehetnék vele, csókolhatna és ölelhetne :) de azt mondta nem szerelmes de nagyon nagy a vonzódása de mikor rám néz csillog a szeme van mikor kacsint vagy puszit küld. Ebből lehet egy kapcsolat?? Szerintetek szeret csak nem meri magának bevallani?? Előre is köszönöm a válaszokat :)

2015. jan. 17. 18:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem szerelmes ő, csak nem mondja. Vagy fa_sz se tudja.
2015. jan. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Tapasztalataim szerint egyénfüggő, hogy ki mit nevez szerelemnek. Van, aki ezt a szintet már annak tartja, más meg még azt se nevezné szerelemnek, ha az életét adná a másikért (ismerek ilyen embert). Ez csak egy szó.

A lényeg, hogy hogyan érzitek magatokat egymással, tökmindegy, minek nevezitek.

2015. jan. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Jól :) azt mondta boldog miattam :) ma egy olyan beszélgetés zajlott le amibe elmondta a legnagyobb titkát meg egy aranyos beszélgetés is:

Ő: Rád gondolok :) :*

Én: De édes vagy :) :*

Ő: Te még édesebb vagy :) :*

Én: Annyira aranyos vagy :) :*

Ő: Te még annál is aribb vagy:) :* :*

Teljesen nem értem most akkor mit érez??

2015. jan. 17. 22:53
 4/14 anonim ***** válasza:
-.-
2015. jan. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Kedves megdorgállak nevű felhasználó.. Ha valami nem tetszik tartsd meg magadnak a véleményed!
2015. jan. 18. 08:16
 6/14 anonim válasza:
Vigyázz, ha csak a külsőd miatt vonzódik hozzád! Inkább az a kérdés, hogy a sajátos személyiségedet mennyire szereti. Ha az tetszik neki, szerintem szeret téged
2015. jan. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ő nagyon helyes srác még felsőbb korosztályból is sok lánynak bejön. Énmeg nem épp olyan vagyok akire felfigyelnek külsőleg. Szerinte szép vagyok de tudom hogy nem vagyok az. Őis szerintem csak azért figyelt felrám.mert rengeteget beszélünk meg nagyon közel kerültünk egymáshoz.
2015. jan. 20. 17:54
 8/14 anonim válasza:
bocs ha most megkérdezem de ti melegek vagytok?
2015. jan. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Bocs elfelejtettem íni hogy lány vagyok. De szerintem egyértelmű -.-
2015. jan. 31. 19:18
 10/14 zakel ***** válasza:

,,Ő: Rád gondolok :) :*

Én: De édes vagy :) :*

Ő: Te még édesebb vagy :) :*

Én: Annyira aranyos vagy :) :*

Ő: Te még annál is aribb vagy:) :* :* "

ez inkább nyáladzás..

2015. jan. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!