Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Félek összejönni vele, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek összejönni vele, mert szerelmes vagyok belé?! 17L

Figyelt kérdés

Teljességgel idiótán hangzik a kérdésem, és az is, de ez a helyzet.

1 évvel idősebb nálam, és egyszerűen tökéletes. Minden megvan benne amit egy lány akarhat, főleg az, hogy viszont szeret :') És hivatalosan még mindig nem járunk.

Úgy érzem, hogy annyira, de annyira szerelmes vagyok belé, hogy ha esetleg majd szakítanánk, abba egész egyszerűen belepusztulnék...

Ez az a tipusú szerelem, amit szavakkal le sem tudnék írni, de lehet, hogy már ti is éreztérek.

Tudom, hogy ez butaság,de mindig eszembe jut, hogy mi lesz, ha, és ilyenkor komolyan rámtör a sírógörcs....Ő egyenlőre vár, de nem akarom hitegetni,meg húzni az agyát, hiába szeretem ennyire...

MIT TEGYEK?, segítsetek kérlek!!



2015. jan. 3. 15:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Talalkoztatok is? Ha igen van esely...
2015. jan. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Ne azon aggódj, mi lesz, ha. Annak örülj, ami van. Most komolyan jobb lesz, ha semmi nem lesz köztetek? Nem görcsölni kell, hanem kihasználni a lehetőséget!
2015. jan. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Persze hogy találkoztunk már, egy suliba járunk, amugy meg régota jó barátok vagyunk.
2015. jan. 3. 15:54
 4/12 anonim ***** válasza:
Milyen iskola ez, kisegítő?
2015. jan. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mire vár?
2015. jan. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Úgy latszik, ez az oldal meg bunkogyujto. (Tisztelet a kivételnek)

Undorito paraszt vagy

2015. jan. 3. 16:00
 7/12 A kérdező kommentje:
5ös, mindig azzal a szar dumaval jovok, hogy adjon egy kis idot (nem kotottem az orrara, hogy ennyire durvan erzek iranta), szoval egyenlore meg turelmes.
2015. jan. 3. 16:02
 8/12 anonim ***** válasza:

Tegye fel a kezét aki talált bármiféle logikát ebben a kérdésben!

Legalább a logika árnyéka felsejlene benne.

2015. jan. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Akkor olvasd el az első mondatomat mégegyszer.

Van akk tudott normálisan válaszolni,hiába logikátlan a kérdésem, te nem tudsz, sőt ilyen szánalmas, sértő és primitív stilusban nyilvánulsz meg, minek koptatod egyáltalán itt a billentyűt??

Ebbe is sok logika van, barátom...

2015. jan. 3. 16:11
 10/12 anonim ***** válasza:

Csak követni probálom a gondolatmented... van egy pasi akiért odavagy, ő sem húzódozik és te nem jössz össze vele mert szereted. Most őszintén, ilyen van?

Hát állj össze Quasimodoval, ott nem fogsz sérülni, alig várod majd hogy kiforduljon a lakásból.


Figyu, 17 évesen lehetsz infantilis, de ennyire azért nem, ez a szint a 12 évesek sajátja.

2015. jan. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!