Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak szerintem van az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem van az, hogy két meleg kapcsolata sok esetben tűnik sokkal 'igazibbnak', mint két hetero emberé?

Figyelt kérdés

Bocsánat a furcsa megfogalmazásért ^^

Ha látok utcán- vagy ismerősök között melegeket, valahogy jobban látszik rajtuk a szeretet. Vagy ők jobban nyílvánítják ki? Most itt nem az egymás nyalakodására gondolok, egy egyszerű pillantás is elég. Noha megannyi srácot ismerek, aki oda vissza van a barátnőjéért.



2015. jan. 17. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:
8%
Ez hülyeség, te sem gondoltad át a kérdést.
2015. jan. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Japánban a nők körében viszonylag népszerűek a homoszexuális kapcsolatokat bemutató tartalmak (filmek, sorozatok, képregények, mangák, animék, stb.).


Állítólag azért van ez így, mert mint tudjuk a férfi-nő szerelem beteljesülése normális és általános esetben a gyerekvállalás. Tehát a férfi-nő szerelem gyümölcse jellemzően a gyerek. Míg a homo kapcsolatoknak nincs ilyenje. Ott még sokkal inkább magáért a puszta szerelemért, érzésért vannak együtt az emberek (ha ezért vannak együtt).


Mindezt heteró férfiként írom most, akire egyébként rá lehetne fogni, hogy homofób vagy nem szereti a melegeket, de én is elfogadom hogy lehet a dolognak egy ilyen nézőpontja is.

2015. jan. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy nő/férfi pár tényleg igazán szereti egymást, túl nagy kompromisszumoktól mentesen, akkor szerintem ugyanúgy látszik rajtuk. Az a baj szerintem, hogy sok heteró kapcsolat nem őszínte.

A másik meg az, hogy gondolj bele, mennyire elfogadott a homo kapcsolat?? Akik az utcán, stb is vállalják azok gondolom tényleg szeretik egymást.

2015. jan. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyetértek azzal, valóban sok hetero kapcsolat nem őszinte... nyílván melegek között is van ilyen.. nem tudom
2015. jan. 17. 22:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom...szerintem a melegek is csak ugyanúgy szexért vannak együtt, mint a heterok és ezt hiszik tévesen szerelemnek.
2015. jan. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
12%
A heterók nem mindig csak a szexért vannak együtt, hanem azért is hogy gyerekük legyen és családot alapítsanak, ami a szerelemnek, szeretetnek már egy magasabb szintje.
2015. jan. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Melegként én sem korlátoznám ránk, homoszexuálisokra azt, amit írsz. Azt viszont tapasztalatból mondhatom, hogy a párommal mind a baráti körünk úgy tartja rólunk, hogy nagyon jó páros vagyunk (néha irigykednek is, hogy milyen nagy az összhang), mind pedig pl. nyaralás alatt, vagy a mindennapokban is volt már, hogy rákérdeztek, hogy mi egy pár vagyunk-e (elmondásuk szerint abból vágták le, ahogy egymással bánunk, nem pedig abból, hogy feminimek lennénk). :)


25F m

2015. jan. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet benne valami. Talán a nehezebb párkeresés és a mégnehezebb felvállalás miatt lehet. Egy meleg pár hosszabb utat jár be amíg megfogják egymás kezét az utcán, mint egy heteró pár. :)
2015. jan. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!