Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyen ill. mit tehetünk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyen ill. mit tehetünk?

Figyelt kérdés

Az egyik legjobb fiú haverom a saját neméhez vonzódik. Mielőtt rájött erre több barátnője is volt. Irronikus, hogy jelenleg az utolsó barátnőjének a bátyjával van együtt. A szülei elől titkolja ezt, mivel az apja "elítéli" az ilyen típusú másságot. A két fiú már több mint 1 éve van együtt. Egyre kellemetlenebb a dolog mindenki számára, ugyanis amikor a szülők rávszik, hogy hívja már meg a barátnőjét - akkor az utolsó barátnője segíti ki. (Amikor persze a szülők rátudják beszélni a srácot.) De már a lánynak is kb. FÉL éve új barátja van. (Ő is tud mindent, mivel mindegyikünk ismerjük egymást.)


A haverom 18 éves lesz.


Szerintetek el merje mondani a srác a szüleinek azt, hogy saját neméhez vonzódik? Szerintetek, amikor megtudják a szülei ezt, megváltozhat az apja hozzáállása az ilyen típusú mássághoz?



2015. jan. 16. 14:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Ebben nem lehet neki segíteni, magának kell döntenie.

Ő ismeri az apját/szüleit. Előre nagyon nehéz megmondani mi lesz a reakció még olyannak is aki jól ismeri őket.

Nekem már volt olyan ismerősöm (nem egy) akit ilyen miatt 16-18 évesen elzavartak a szülei. Ha ez a veszély fennáll és nincs hova mennie akkor inkább hallgasson addig ameddig nem lesz anyagilag független vagy nincs egy olyan hely ahova menni tud. Nem régen írt itt egy srác ugyan ebben a témában, ő a nagyanyjához költözött.


Sok sikert, boldogságot kívánok a barátaidnak az életben!

2015. jan. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább ne mondja el szüleinek,mert úgyis tudja hogy ezt a másságot ,sajnos ők nem fogadják el. :(

Pedig a srác nem tehet arról hogy más,nagyon jó hogy vannak segítő társai,akik ezt elfogadják,és segítenek neki.

Én elfogadom a másságot,mert senki sem tehet róla.

Sajnos sok ember elitéli,és nem fogadja el ezt.


Minden jót kívánok a srácnak!

Sok sikert,szerencsét,boldogságot!

2015. jan. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:

Ez mindenkinek egy nehéz helyzet. A fiúknak is, a volt barátnőnek is, a volt barátnő új barátjának is és a barátainak is. Azért több mint 12 hónapja együtt vannak a fiúk és a szülők ebből semmit sem vesznek észre akkor nagyon jó színészek vagy a szülők vakok és nem akarják észrevenni.


Az nagyon jó, hogy #Kérdező Te mint barát kiállsz a barátod mellett és vannak többen ilyenek mint Te. Gondolom ismered a haverod szüleit is, így nagyából van elképzelésed, hogy mi lenne ha a haverod mindent elmondana az apjának.


SZERINTEM nem lehet senkit elítélni azért meg a saját neméhez vonzódik. Főleg nem a saját gyermekünket. Lehet, hogy az apának pont ez a felimerés kellene ahhoz, hogy belássa, hogy a saját nemükhöz vonzódó személyek is ugyanolyan emberek mint a heteroszexuálisok azaz az ellenkező nemű emberekhez vonzódó személyek.


Azért az, hogy valaki ilyen fiatalon rájöjjön, hogy a saját neméhez vonzódik és ilyen hosszú kapcsolatot tart fent egy másik azonos neművel (főleg fiú-fiú kapcsolat) az meglepő.


A másik fiú szülei tudnak a fiúk másságáról? Ők hogy viszonyulnak ehhez a furcsa helyzethez?

2015. jan. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:

Nagyon nehéz látatlanban és ismeretlenül tanácsot adni, ráadásul úgy, hogy Te (kérdező) valószínűleg ismered a haverod szüleit és így sem tudsz véleményt és tanácsot adni.


Sajnos tényleg sok ember lenézi a mássággal küzdőket. Az viszont az élet pofonja lenne az apjának amikor odaáll elé a saját fia és elmondja, hogy fiúja van és egyébként homoszexuális.


A kérdésem annyi, hogy az édesanyja is elítéli az ilyen másságot?

2015. jan. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:

#Kérdező!


Te kiemeled a srác apját aki lenézi a homokosokat. De mi van az édesanyával? Ő is ellenségesen viszonyul a mássárukat felvállaló emberekhez?

Ti mint haverok, barátok max. támogatni tudjátok Őt, de igazán beleszólni a dolgokba nem tudtok.


#1 Linkeléd az általad említett kérdést? (Ha tudond)


Én is csatlakakozok:

Minden jót, sok egészséget, boldogságot és szerencsét kívánok a haverodéknak!

2015. jan. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
Ismeretlenbe jó tanácsot NEM lehet adni. Remélem előbb-utóbb nem kell titkolnia a szülei előtt sem a homoszexuális érzelmeit.
2015. jan. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
Minden "részvétem" a srácnak! Nem leht Neki könnyű ennyi ideje a szexuális beállítottságáról hazudni a szüleinek. Remélem mielőbb megoldódik és teljes lehet a két srác boldogsága.
2015. jan. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
Remélem jól olvasok a sorok között és haverod barátjának a szülei elfogadóbbak mind a haverodé. Az ügy mielőbbi megoldását csak remélni lehet. Amennyiben meg kell várják a teljes beismeréssel azt, hogy a saját lábára álljon akkor ez még akár évekig is tarthat mire bevallhatják az apjának.
2015. jan. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
Tanácsot adni ebben NEM lehet! Minden képpen a barátai segítségére van szüksége.
2015. jan. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:

Én nem ítélem el a másságot. Sajnos sokan viszont igen. Mindig annak a legnehezebb aki homoszexuális és a családja elől kénytelen titkolni mert elítélik a másságot.


Részvétem a srácnak!


Remélem azért boldogság is van ill. lesz a kapcsolatába/kapcsulatukba.

2015. jan. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!