Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha a barátnődnek gyakran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnődnek gyakran nincs pénze arra, hogy elmenjen hozzád másik városba akkor mit gondolnál?

Figyelt kérdés

2015. jan. 17. 21:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
azt hogy nincs pénze hogy eljöjjön hozzám
2015. jan. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ilyenkor te is meglátogathatnád
2015. jan. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%
azt hogy a magyar közlekdés POFÁTLANUL DRÁGA
2015. jan. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mennék én hozzá gyalog is csak lenne barátnőm :((((((((
2015. jan. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én gyakran járok le hozzá, de nem mindig vagyunk a házukba. csak szeretném ha többször jönne le ide hozzám is, hogy együtt lehessünk. Fel szoktam neki ajánlani, hogy kifizetem neki, de azt gyakran visszautasítja, meg van hogy aztán mégis csak megoldja. De igazából ez gond neki. Mit tegyek? Kiszeretném neki fizetni az utat.
2015. jan. 17. 21:16
 6/14 anonim ***** válasza:
Azt hogy nincs pénze...te miért nem mész hozzá olyankor?
2015. jan. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Eleve nem kéne másik városból barátnő. Egyéb más esetben arra gondolnék, hogy nem akar találkozni, nem akar látni, szakítani akar, és hogy ennél idiótább kifogást nem is találhatott volna. Ugye érthető, hogy miért nem hiszek a távkapcsolatokban?
2015. jan. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mégis mi a fenét gondolnék? Mennék én és kész.
2015. jan. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Egy iskolába járunk, szóval ott néha találkozunk. :) De 7köznap nincs sok idő. Nyaranta adódik ebből probléma, meg mostanában, hogy minden 7végén hazamegyek.
2015. jan. 17. 21:18
 10/14 anonim ***** válasza:

"azt hogy a magyar közlekdés POFÁTLANUL DRÁGA"


pedig nem az, csak a vonat. a buszoknak teljesen korrekt jegyarai vannak, a varosi tomegkozlekedes (kulonosen Budapesten) pedig kimondottan olcso. Csak a vonat draga, de az nagyon, foleg a minosegehez kepest.

2015. jan. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!