Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha az akit...

Mit tennétek, ha az akit "barátnődnek" tekintesz hirtelen üzenőfalán egy kép kommentározása alatt leócsárol egy másik barátnőjével együtt és utána véleményemet leírva róla, ír, hogy kiről írtam? Folytatás lent.

Figyelt kérdés

Lényeg,hogy nem ismert magára és azt mondta nem rólam írt(már nem egyszer észrevettem,hogy kibeszél meg ilyenek),hogy megbántottam.És hogy meg ne lásson meg azt se érdekel,hogyha intőt kap..Magyarán megakar verni?:D

És már nem ez az első,hogy hátba szúr.

Azt mondta,hogy hétfőn balhét csinál meg üzenőfalon levelezik a "barátnőjével" hogy jobb horgas és kidőlök meg ilyenek..Vicces,vélemény?Ti mit csinálnátok?

Bemegyek suliba az tuti,nem vagyok megfutamodós típus csak azért még is csak gáz szitu,mert ő mindenkit hív én meg egyedül vagyok,mert nem vagyok olyan,hogy ráküldök a másikra valakit,hogy nehogy be kelljen piszkolnia a kezét..Én igenis odateszem a pofám ha kell..

Na akkor légyszíves valamit,hogy ki hogy oldaná meg.Előre is köszi.:)



2012. ápr. 14. 13:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát először is qrvára nem értem az egészet, marhaértelmesen leírtad ám... De amúgy nem kell semmit tenned, menj be suliba, ahogy mondtad is, és sz@rd le az egészet. És az ilyennel ne társalogj, mert ez nem barát.

De amúgy az is lehet, hogy te értettél félre valamit.

2012. ápr. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az lesz,Köszönöm.:)
2012. ápr. 14. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!