Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A pasim bolti eladó, én az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim bolti eladó, én az orvosira járok és mellette van egy egész jó munkám. Gond lehet ez számára?

Figyelt kérdés

Leszögezném már az elején,h engem nem érdekel. Szeretem őt, de sok ismerősöm azt mondja,h ez hosszú távon nem fog menni. Szerintük a pasim rosszul érzi magát amiatt mert én jelenleg jobb helyzetben vagyok és egyetemre járok. Szerintük minden férfit zavar ha a nő sikeresebb. Szerintetek tényleg fájhat ez neki? Szakíthat emiatt?


25/L

29/F



2015. jan. 17. 21:36
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Neki lehet, hogy nem lesz baj, de te ki fogod dobni.
2015. jan. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha fogadnék, hogy ez egy kamukérdés, vajon megnyerném a fogadást?
2015. jan. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Szerintem lehetnek a későbbiekben ellentétek.
2015. jan. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Attól hogy egyetemista valaki, sőt el is végezte még lehet nagyon hülye emberileg is és az élethez is. Ha ő is komolyan gondolja meg te is komolyan gondolod vele, nem hinném hogy zavarná.


Engem se zavarna ha ilyesmi helyzet lenne, bár én is járok .. de ha párszor a szememre vettnél valami olyan jellegűt, hogy te orvosira jársz és sokkal jobb vagy, akkor már zavarna.

2015. jan. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A sírás kerülget :D....xD, engem nem érdekelne ha a párom egyetemre járna én elvagyok a munkámmal egy érettségim van 0szakma 150nettó + juttatás rengeteg féle :D, szerintem ő se keresne annyival többet ha meg igen nem érdekelne :D ennyi...21/F
2015. jan. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül az zavarja ha te sikeres(ebb) vagy, hanem hogy ő nem annyira, tehát nem (csak) hozzád képest.
2015. jan. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
kamu
2015. jan. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Elsővel értek egyet.

Szerintem is te fogod idővel kidobni, de ne így legyen...


Az én munkám jónak mondható, a csajomé is jó, de mégis ő "tart" el engem, ha úgy nézzük.

Persze a szükséges dolgokat megosztjuk, de azon felül ő fizet.

Én elb@§zom a maradék pénzem autóalkatrészekre, ejtőernyőre, motorra, stb...

Ő hozza a plusz pénz, én az adrenalint, hogy ne legyen unalmas mellettem. (de már várom a töréspontot, mit eddig, hogy állat vagyok és az adrenalin az igazi szerelmem...)

2015. jan. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A szüleim pont emiatt váltak el, mikor 14 voltam. Anyukám sokkal magasabb képzettségű volt, nagyobb fizetéssel, szinte ő tartotta el az egész családot, apám meg nem bírta idővel ezt a nyomást, meg hogy a tágabb családtól is jöttek a kérdések, hogy hogy lehetnek együtt mégis, úgyhogy fogta szépen, megcsalta anyám és elhagyott minket. Levélben le is írta, hogy ezért csinálta, nem én képzeltem bele.
2015. jan. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mi is hasonlóan vagyunk a párommal, és mégis jól megvagyunk.


Én tanárnak készülök, matek, és angol szakra járok, mellette beszoktam segíteni egy közeli üzletben hogy legyen egy kis pénzem.

A barátom meg takarítóként dolgozik, egy brigáddal szoktak eljárni helyekre, gyárakba, irodákba, szállodákba, nagyobb takarítást végezni. Bár nagyon elfáradnak és elég sok a munka főleg hogy a barátom sofőrként is dolgozik a cégnél, ő viszi az embereket és a gépeket meg egyéb eszközöket a helyekre, de ha nincs ilyen munka akkor többnyire tisztítószert, gépeket fuvaroz különböző helyekre hol mindennap dolgozik tőlük valaki. A párom ezzel havi 150 ezret keres, és többnyire hétvégén is dolgoznak, persze vannak pihenőnapok akár hétköznapokon is, de ettől még jól érezzük magunkat. Igaz a párom fizikailag nagyon elfárad és nem igazán bírja már, én meg hamarosan diplomázom, őt ez nem zavarja hogy ő csak eddig jutott, tudja jól hogy nem volt egy jó tanuló, bár ő takarítás terén kitanulta a szakmát, és azon belül is befogja a cég iskolázni egy olyan tanfolyamra ahol kifejezetten a gépek karbantartására, és javítására fogják képzeni hogy erre is alkalmas legyen, meg a barátom gyűjt arra hogy jogosítványt szerezhessen buszra, meg kamionra mert ő nagyon szeret vezetni és fuvarozni. A pénze nagy részét is a fuvarral keresi meg a helyén mert van amikor egész nap autóba ül és többször fordul ha olyan jellegű munka akad hogy több helyre kell menjenek egy napon.

Szerencsére jól megy neki a sorsa ilyen téren, egy cseppet sem érzi rosszul magát hogy csak idáig jutott.

Sőt sokszor ő jobban keres mint anyukám aki szintén tanárként dolgozik. Bár anyukám egy magán iskolába is tanít és így neki elég jó a havi keresete, de szinte egész nap nem látni itthon, a barátom meg azért reggel 7 órakor kezd ha a közelbe kell dolgozniuk, és általában délután 3-4 óra felé már otthon van.

2015. jan. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!