Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valószínű hogy egy másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valószínű hogy egy másik srácért hagyott el?

Figyelt kérdés
Két évig és egy hónapig voltunk együtt, mikor decemberben azt mondta hogy már nem úgy érez irántam mint régen és hogy nem illünk össze. Rá 3-4 napra a végzősök bálján állítólag már egy másik sráccal volt és én is láttam egy srác kocsijából kiszállni, együtt mentek a tescoba. Lebet hogy egy másik srác miatt hagyott el és amit mondott csak egy béna kifogás volt? Amúgy mióta szakítottunk nem vagyok toppon a csajozásban. Mikor ott lenne a lehetőség, egyszerűen nincs kedvem hozzá... végig menni az egész "csábítási" folyamaton, nincs kedvem beszélgetni, vagy ha meg is próbálom nem igazán tudok mit mondani. Ez normális így szakítás után? Kicist több mint egy hónapja szakítottunk. 19/f

2015. jan. 18. 10:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem voltatok elég jók együtt. Hogy ebbe jött-e másik vagy sem az lényegtelen. Ne azon gondolkozz, hogy volt-e más, hanem hogy miért nem voltatok jók együtt. Ha van tanulsága tanulj belőle. Ha szerinted nincs akkor lépj tovább. Vedd gyász időszaknak az elmúlt hónapod, de mielőbb zárd le és kezdj el legalább szemezni, flörtölni, ha a többihez nincs is kedved.
2015. jan. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval (íróval).
2015. jan. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kevés voltál neki. Társként, vagy férfiként, azt neked kell tudnod. Újrakezdeni mindenkinek nehéz, ezért is szoktak össze nem illő emberek is együtt maradni, és egy langymeleg, semmitérő kapcsolatban tengődni. Én majd' 50x futottam le a kötelező köröket, mire megtaláltam az igazit.
2015. jan. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!