Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha "el tud számolni" az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha "el tud számolni" az idejével, tehát nagyjából tudom hogy mit csinál, akkor ugye nem valószínű hogy van neki másik randipartnere?

Figyelt kérdés

Tudom hogy mettől meddig dolgozik, mikorra ér haza, mikor megy el sportolni stb. Plusz mindig mondja hogy "Ráérsz szombaton?" írni is szokott ha valami közbe jön neki, eszébe szoktam jutni néha :) Néha...

De honnan tudhatnám hogy van-e neki másik csaj akivel találkozgat? Csak randizgattunk eddig.


2013. márc. 2. 16:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Miért baj az ha találkozik mással is? Ha még nem vagytok kapcsolatban miért várod el tőle, hogy csak veled találkozzon, beszélgessen?

Egyébként szerintem a legrövidebb út, ha megkérdezed tőle.

2013. márc. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mert féltékeny vagyok, én már szeretném ha összejönnénk...Nem akarom hogy mással legyen :S
2013. márc. 2. 16:51
 3/10 Hole Hunter ***** válasza:
Ameddig erről nem szoksz le, nem lesz pasid...ezt így helyből garantálhatom. Nem azért vagyunk a párunkkal, mert ő azt akarja, hnem mert én akarok vele lenni! Nagy különbség...
2013. márc. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ezt most nem értem. Akkor mit rontok el? Ne akarjam őt ennyire vagy mi?
2013. márc. 2. 16:55
 5/10 Hole Hunter ***** válasza:
Akarhatod, de a féltékenység minden kapcsolatot megöl. Az sem jó, ha rátelepedsz az életére. Annak örülj, mikor veled van. Ne azon rágódj, mit csinálhat, vagy hol lehet, ha épp nem veled...ennyi.
2013. márc. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Még kettő mellett is eltud számolni az idejével egy fickó!

Még valami:

:)

http://www.youtube.com/watch?v=Ht0yYS8np_0

2013. márc. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

végül is a sport alatt sok minden eszembe jutott, bocs

nézd mindenkiben van némi féltékenység kiben több kiben kevesebb

viszont fogd vissza magadat, mert ez sok jóra nem vezet, nem is jártok, várd meg már mi lesz és ne legyél türelmetlen,

ez csak tanács N

2013. márc. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem csak egy kérdésem van. A nap 24 órájában hányszor látod őt? Suliba is szokás járni és nem lógni... Hiába tudod mit csinál, ha nem látod. Megoldás: bizalom
2013. márc. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Várj, ti még kapcsolatban sem vagytok, de te már szeretnéd ha minden percével el tudna neked számolni. Tudod egy kicsit fordítva élsz mint a nagy átlag, hogy szépen fejezzem ki magam... Általában egy normális nő 20-25 év házasság után jut ilyen mély szintre...
2013. márc. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jó jó, igazatok van, sokat problémázom bizonyos dolgokon. Tényleg túlzásba vittem. Meg írt nekem most egy sms-t hogy "Hiányzol" csak sokszor nem tudom elhinni, hogy megelégedne velem. Hogy én elég lennék-e neki.
2013. márc. 2. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!