Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha ekkora a túl termelés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ekkora a túl termelés pasikból akkor az olyanokat mint a szinglik v a kockák v a melegek. Minek kell csajoztatni?

Figyelt kérdés

Itt azokra gondolok akik elvannak.

Én csak 2 hetente kapom meg a szokásos neked miért nincs c kérdését. Erre egyszerű válaszom annyi h nekem jó így.

Azokat kéne hagyni akik akarnak, aki nem akar az amúgy se fog.



2014. dec. 28. 18:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Attol, hogy valaki kocka meg szingli meg akarhat csajt, csak epp nem ugy jott ossze a dolog.
2014. dec. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
azokról van szó, akik nem akarnak. teljesen igaza van a kerdezonek, nehogy már más jobban tudja akarok e csajt vagy nem.
2014. dec. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát ez az. Én is így vagyok ezzel. Kicsi és vékony a farkam(12cm\3,5cm) mellette még alacsony is vagyok a 170cm-el.Én elfogadtam az esélytelenségem a többinek is ezt kellene.
2014. dec. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

"Attol, hogy valaki kocka meg szingli meg akarhat csajt, csak epp nem ugy jott ossze a dolog."


Az én ismereteim szerint a szingli az aki szándékosan nem keres magának párt. De már megszoktam h az emberek 99%-a összetéveszti az egyedülállókkal akik meg igen csak nincs nekik.

Am meg tudnék neked mutatni egy olyan gyereket aki annyira kocka h igazából a gépnél alszik, eszik...

Most 24 éves és akkor se kéne neki b nő ha az az égből hullana.


A melegek meg ugye érthető.

Az engem nem izgat h kinek mekkora a pénisze és én is csak 174 vagyok viszont nekem pár alkalommal lett volna rá lehetőségem.

De mint emlőtetem nekem jó így ezen nem kívánok változtatni. Mert számomra előnytelen lenne.

Köszönöm én is be tom osztani az időmet, szeretek aludni du 14-15-ig...


És kösz a válaszokat :)

2014. dec. 28. 20:07
 5/10 anonim ***** válasza:
18%
Persze... hazudhattok magatoknak, hogy ti nem akartok not/tarsat, de attol meg ugyanugy akartok csak altatjatok magatokat. Ha mindenki igy gondolkodna kihalna az emberiseg, mondjuk pont efele tartunk, Azsiaban meg a 10centis farkakkal szaporodnak mint a legyek, vonjatok le a kovetkezteteseket.
2014. dec. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

"Persze... hazudhattok magatoknak, hogy ti nem akartok not/tarsat, de attol meg ugyanugy akartok csak altatjatok magatokat"


Szóval ha valaki nem úgy gondolkodik mint te az áltatás.

Nem túl jó a logikád több nőt is ismerek aki nem kér a pasikból és elvan ez fordítva is érvényes.

Tudom h ez nektek kapcs fanataikoknak ilyen kés a gyomorban de hidd el h ez nem kevés embernek tökéletesen megfelel.


"Ha mindenki igy gondolkodna kihalna az emberiseg, mondjuk pont efele tartunk"

Hát pont h nem becslések szerint 2050-re eléri a 8-9 milliárdot 2100-ra pedig a 12-14 milliárdot.

És én tanulok szociológiát szóval pont nekem ne akard ezt bemesélni. Azzal tisztában vagyok MO-n fogy a népesség és h kb 50 éve lat le fog zuhanni 6 millióra.


De a világ attól még túl népesedik.


" Azsiaban meg a 10centis farkakkal szaporodnak mint a legyek, vonjatok le a kovetkezteteseket"

Tényleg ??? Japánban olyan mélyen vannak a születés számok mint benned az értelem.


Tessék

[link]


Megint csak rossz helyen kopogtatsz :(

Én elég rendesen vágom a statisztikákat már nem azé h fényezzem magam. Szóval légyszi a butaságodat ne rám vetítsd ki.


Ja és én 1 szót nem szóltam a szexről én az élet stílusról beszélek h milyen előnyei vannak és h én nem kívánok ezen változtatni.

Nem te vagy az első hittérítő aki itt nekem tolja a rizsát a kapcsolatok szentségéről, Ámor nyiláról ... bla bla bla.


Köszönöm nem kérek belőle. Ja és ha sokat hadakozol olyan tényekkel ami marhaság vigyázz mert valaki egyszer egy rágalmazási pert a nyakadba fog rakni.

Csak szólók csak h a jogi vénámat is csillogtassam.


Na PÁ :)

2014. dec. 29. 00:29
 7/10 Költőnő? ***** válasza:
Huhh kérdező, te nagyon tüskés vagy:(
2014. dec. 29. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

A kerdezo kommentjebol lejott, hogy teljesen idiota szegeny. Kiragadja azokat az informaciokat amik ot igazoljak es nem latja a fatol az erdot.

1) Europaban es a fejlett orszagokban ugy altalaban fogy a nepesseg, mivel mi ide tartozunk, ezt nezzuk.

2) Azsia es Afrika tenyleg noveli a populaciot de az nekunk most nem relevans, ami statisztikat mutattal az meg Japan ami egy nagyon fejlett orszag, nyilvan nem meglepo, hogy fogy a nepesseg.

3) Nem vagyok kapcsolat fanatikus (nekem sincs most)

4) Latszik, hogy statisztikakkal foglalkozol, mert fingod sincs a valosagrol.

5) Ilyen hulyet mint te nagyon regen lattam, de te mar annyira lent vagy, hogy nem is erdemes veled vitatkozni.

Minden jot neked!

2014. dec. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi a fenenek teszel fel kerdest ha ugyis csak neked lehet igazad??? Tiszta idiota a kerdezo.... :D
2014. dec. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

2.3.-nak köszönöm a válaszát fel lettek pontozva.


Ugly "barátunk" meg bebizonyította h nem csak a nickje ocsmány hanem a stílusa is. Nem csodálom h "nekem sincs most" nem is valószínű h lesz.

2014. dec. 30. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!