Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az tényleg igaz hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az tényleg igaz hogy ha valakivel álmodsz az elalvás előtt rád gondolt?

Figyelt kérdés
én rengetegszer álmodok az exemmel ( 6 hónapja szakított velem) első szerelem volt. Akkor vajon gondol rám elalvás előtt amikor vele álmodok? én szinte mindennap gondolok rá de vagy azért mert gyűlölöm vagy az emlékeket idézem fel vagy csak hiányzik. Egyébként nem beszélgetünk egymással.17/F

2015. jan. 18. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:
En ugy tudom h akirol almodsz, az hianyzik neked..
2015. jan. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ez nem igaz. Valaki csak kitalálta.
2015. jan. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem igaz, ez kb. olyan, mint az ezotéria.
2015. jan. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hat figyelj en orulnek ha josh hutcherson tenyleg ram gondolna...#poenvolt
2015. jan. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3honapja szakitottunk,de még most is sokszor vele álmodok.Hol újra összejövunk,hol megálmodom,hogy neki van valaki más már...


Illetve az elöző exxemmel is szoktam álmodni még.Pedig már 3-4 éve szakitottunk.


Gondolom igy próbàlja a szervezeted feldolgozni,esetleg van még valami ami nyomja a szived... :)

2015. jan. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát az van hogy 6 hónapja senki más nincs akit szerethetnék és elvenné az "eszemet" és elfeledtetné ezt az első szerelmet...és azért van ez még és még valahol mélyen mindig szeretem de már nem akarom mert ő sem akar tőlem semmit meg csak játszott velem..
2015. jan. 18. 14:22
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség.

Inkább te gondolsz rá sokat, vagy keveset elalvás előtt, és azért álmodsz vele valószínűleg.

Szerintem.

2015. jan. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!