Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A pasim ha tarsag van nalunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim ha tarsag van nalunk akkor nem ölelget meg ijenek de ha kettesben vagyunk akkor meg az ellenkezője. Van okom félni vagy én reagalom tul?

Figyelt kérdés

2015. jan. 19. 07:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Van okod felni. Nem tudom pontosan hogy mitol, de van.
2015. jan. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Van okod félni, mert sötét vagy mint az ezeregy éjszaka....
2015. jan. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Társaságban NEM illik ölelkezni! Ezt a barátod tudja, te viszont nem.
2015. jan. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Józsi te vagy az?
2015. jan. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Társaságban nem illik egymással foglalkozni főleg nem egymást ölelgetni csókolgatni. A baj akkor lenne ha fordítva lenne, kifelé azt mutatná hogy minden rendben van otthon meg hideg lenne veled vagy netalántán még bántalmazna is. Én azt mondom nyugodj meg nincs semmi baj a szerelmi életetek csak rátok tartozik
2015. jan. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha társaság van nálatok hiába hangzik régimódian akkor is Ti vagytok a vendéglátók. Nektek kell figyelni, hogy a vendégek jól érezzék magukat. Tehát a vendégekkel illik foglalkozni és nem egymással. Mosolyoghattok egymásra, válthattok pár szót külön, ha nagyon hiányzik az érintése akkor a közös beszélgetéseken hozzá simulhatsz, foghatod a kezét, de nem belebújva, vagy amikor elmentek egymás mellett megérintheted, de mindig csak pár pillanatra, percre.

Szerintem rengeteg romantikus filmben találsz rá jó példát.


Egy félnivalód van: nem szívesen fognak járni hozzátok, ha egymásba bújtok.

2015. jan. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!