Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A baratnom ma megkerdezte h '...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnom ma megkerdezte h ' Nem csak azt szereted bennem hogy szeretlek igaz? ' es ez egy kicsit elgondolkodtatott. Ilyen lehetseges egyaltalan?

Figyelt kérdés

2015. jan. 21. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
ez testépítéssel hogyan függ össze? amúgy igen lehetséges, nekem csak olyan csajaim voltak eddig, akikben azt szerettem a legjobban, hogy rajonganak értem, ez gondolom az egoizmus egy része... de nincs ezzel szerintem semmi gond.
2015. jan. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt neked kéne tudni.

Ált a szeretet hiányos embereknek mindegy milyen a barátnőjük; okos, szép, csúnya, buta, stb. számukra az elég, ha szereti őket.

A szeretet hiányos jelzőt meg senki ne vegye negatív fogalomnak.


A kategória meg rossz.

2015. jan. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom h rossz. Fogalmam sincs h kerult ebbe. Es tenyleg elegge szeretet hianyos ember vagyok es egy kicsit egoista is. Akkor most mitcsinaljak?
2015. jan. 21. 19:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért kéne bármit is tegyél? Szereted? Ha igen, akkor legyél vele, szeresd azért ami, és ne azért mert szeret. Ha nem szereted mond meg neki, ne ámítsd, és pár év után dobd amikor rájössz.


Egyébként meg menátálisan fejleszd magad kicsit. Ismerd meg önmagad, határozd meg ki vagy, és mit akarsz. Akkor nem lesz (talán) ilyen problémád. Azon meg gondolkozz, hogy mint ember szereted e a bnődet, mert ha nem és nem is fogod tudni, akkor vess véget ennek.

2015. jan. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!