Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » F i ú k ti hogyan fejezitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

F i ú k ti hogyan fejezitek ki azt ha szerettek egy lány szavakkal inkább vagy tettekel?

Figyelt kérdés
Barátommal 4 hónapja vagyunk együtt és eddig egy kezemen meg tudnám számolni h hányszor mondta nekem azt hogy szeretlek én nagyon sokszor mindom neki de mindig azt válaszolja h én is téged de a szeretlek szót soha nem mondja ki vagy néha még ennyit se mond és ez kicsit frusztrál. Ha együtt vagyunk akkor néha simogat vagy megpuszil de azt is ink én kezdeményezem. Nálatok hogy van ez?? Inkább puszilgatjátok a lányt vagy áááá már nem is igazán értem :s

2015. jan. 22. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
sajna azt kell mondjam valami balf_aszt fogtál ki
2015. jan. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy nagy pallossal lefejezem az ellene vétkezőket.
2015. jan. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Amúgy meg mindennel szavakkal tettekkel ölelés, bókolás kis apróságok, hogy érezze a törődést...

2015. jan. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
L19 F23
2015. jan. 22. 20:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy b*lfasz, ahogyan az első leírta. Lehet, hogy csak önbizalom hiányos. Lehet hogy olyan alkalmakra tartogatja a szeretlek szót, ami neki és neked is fontos. Ülj le vele beszélgetni, hogy nem kell zavarba jönnie ha veled van.
2015. jan. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Pain for Pleasure ***** válasza:

Volt barátom ugyanígy viselkedett. Sosem ölelt meg magától, a szeretlek szót se hallottam tőle. Nem kaptam vissza azt a törődést, amit én adatam neki. Nem egyszer beszéltem vele erről, de nem volt képes változtatni, pedig adtam neki elég időt. A végén már nem tudtam elhinni, hogy szeret, így szakítottam vele.

Javaslom beszélgess vele erről, hátha te sikerrel jársz.

2015. jan. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!