Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti hogyan fejezitek ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti hogyan fejezitek ki ha nem tetszek nektek egy lány?

Figyelt kérdés

Tegyük fel,hogy van egy csaj,akinek bejöttök,próbál veletek szemezni,mosolyog rátok..stb.,de nektek egyáltalán nem tetszik.Ilyenkor mit tesztek?nem szemeztek vele?Vagy vmi más?

Kort is írjatok,légyszi!:)


2011. márc. 9. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez összetett. Nállam pont ma fordult elő az, hogy volt egy csajszi a buszon, akin úgy vettem észre úgy nézeget, és talán még mosolygott is, de ezek annyira bátortalan események voltak, ha arra irányultak amire gondoltam, hogy inkább ezért nem foglalkoztam vele. Tehát igen, ha nem tetszik akkor nem viszonzom a szemezést, nem mosolygok és nyílván nem fogok odamenni. De viszont lányok, ha olyan helyzetben vagytok Ti is éljetek a lehetőséggel és ne féljetek, lehet ez a lány is úgy gondolta volna csak gyáva volt. Mosolyogjatok és adjatok teljesen egyértelmű jeleket úgy hogy azt a másik észre is vegye, ha észreveszi és úgy sem foglalkozik vele akkor tudjátok, hogy Ti legalább mindent megtettetek.
2011. márc. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik akkor nem foglalkozok vele.
2011. márc. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Igazából csak azért tettem fel a kérdést,mert van vki aki tetszik,és megtenném én az első lépést,először szemezek vele,aztán esetleg megszólítom.Csak rettentően félek a visszautasítástól,esetleg beégnék előtt az nagyon ciki:(

2011. márc. 9. 19:08
 4/4 anonim ***** válasza:
ha nem ismerem tudomást sem veszek róla, mintha ott sem lenne. ha ismerem akkor "nem veszem" a lapot.
2011. márc. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!