Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen jelekből/érzitek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelekből/érzitek hogy a lány szeret?

Figyelt kérdés

Milyen jelekből/érzitek hogy a lány szeret és érdeklitek.


Gondolok itt ő is ír nektek facebook-on. Amikor találkoztok mosolyog , hosszasan a szemetekbe néz. Ölelget , puszilgat stb...



2015. jan. 23. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:
ismerős vagy barátnő (mint társ) lányról beszélünk?
2015. jan. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Barátnőről(társról) vagy barátság-extrákkal kapcsolatról. Lényegébe szerintem ugyan úgy viselkednének... Szóval igen barátnőről.
2015. jan. 23. 12:16
 3/6 anonim ***** válasza:

ha ismered az 5 szeretet nyelvet: az én 2 fő nyelvem: testi érint és figyelmesség...


tehát pl simogatás, puszi, csók, ölelés...

de ami a toppos múltkor kértem, hogy süssön nekem mézeskalácsot és csinált egy szép adagot :P meg igazából akkor érzem legjobban amikor olyanokat csinál amiket kértem tőle, vagy megemlítettem neki...tehát ha nagyon figyelmes :)


21F

2015. jan. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hm erdekes, nekem egyszer sutot volt h meg kertem h fozon de egy evig sem fozot. Igazabol ugy a szep ha magatol gondolod rad. Na de volt olyan no is aki fozot folyton avval lepet meg. :)
2015. jan. 23. 12:26
 5/6 anonim ***** válasza:

5 szeretet nyelv van és nem biztos, hogy beszéli az enyémet :) tehát mondjuk a barátnőmé a minőségi idő, tehát minél több együtt töltött idő ahol egymásra figyelünk akkor nekem azt kell teljesítenem, holott nem a szeretet nyelvem...tehát meg kell tanulni kimutatni a szeretetünket a másik iránt :) ha érdekel van erről 1 könyv :)


ami még fontos merjünk kérni és kérdezni...tehát ha szeretnénk valamit kérjük, ha szeretnénk tudni valamit kérdezzünk...fontos a jó kommunikáció...

2015. jan. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én se biztos, hogy főznék Neked, sőt elég kellemetlenül szoktam magam érezni ilyen kérésre. Ugyanis nem szeretek.

Lehet, meg se hallotta, eleresztette a füle mellett vagy úgy gondolja, mással pótolhatja.

Szeretem ha ír Nekem, kifejezi, hogy hiányol vagy hogy szexis vagyok neki. Ha találkozunk mosolyog, átölel, ott puszil ahol szeretem. Szeretem hogy hozzám ér.

De pl. ha azt mondaná, hogy azért késtem, mert vettem Neked ajándékot akkor lehet, hogy még dühös is lennék rá.


Nekem az együtt töltött idő és az érintés a fontos. Neki a dícséret és az érintés. Az egyikben közös a másikban meg mindkettőnknek van mit fejlődni.


Amúgy lány vagyok, de szerintem ez már az elején kiderült :D


Ha speciálisak szeretnél lányokról:

a hajukat piszkálják;

esetleg elpirulnak (ezt nagyon enyhe festésnél jó szemű pasik észreveszik, persze 2 kg vakolat alatt nem látszik és nem is mindenki pirulós);

ötszázszor másképp rakják a lábukat (lehetőleg mindig feléd fordítva, de ez férfiaknál is így van azért zárójeles);

a kezüket saját magukon ide-oda teszik.

2015. jan. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!