Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Baj ha a barátommal egy hónap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha a barátommal egy hónap után korainak tartom a szexet?

Figyelt kérdés
Jan.26 an leszünk együtt 1 hónapja de ő már egy hete a szexelni akar de én még nem ez nagy baj??

2015. jan. 24. 18:01
 1/8 anonim válasza:
100%

NEM. :) Vannak akik 1 évig nem feküdnek le egymással... nincs ebben semmi, nem kell elsietni. Ha meg nem vár, akkor így járt, majd jön más.


18F

2015. jan. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha 15-16 évesek vagytok akkor nem baj, sőt, jól gondolkodsz. 20 fölött viszont eléggé fura.
2015. jan. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem, akkor szexelj ha kész vagy rá, ha szeret, megérti, ha nem , akkor leves.
2015. jan. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! L/18
2015. jan. 24. 18:06
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem baj ha korainak tartod.

Ismerjétek meg egymást jobban és ha úgyérzed készenállsz akkor menj bele.

Mondjuk túl sokat, hónapokat azért ne várj.

Bár attól is függ szűz vagy-e vagy se. Ha igen akkor nyugodtan várj hónapokat is, a pasidnak meg kell értenie. Viszont ha nem vagy szűz tényleg ne várj hónapokat.


21L

2015. jan. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A barátodat kérdezd ,és ha azt mondja, hogy baj, szakíts vele! Szerintem ezzel meg is válaszoltam, na jó, tessék, ennyi akkor leírom egyértelműbben is: nem baj, akkor a legjobb biztos, mikor eljön az ideje. Ha szeret, kivárja, amíg neked is jó lesz, nem akar majd semmit ráderőltetni, hanem megérti, megért téged, különben nem lennétek együtt, nem járnátok, de hát nyugodtan kérdezd meg őt, ha nem vagy benne biztos, hogy ő lenne/ lehet neked az igazi, ha sürget meg sietteti, akkor nem ő neked megfelelő ember, mert mégsem ért meg téged.
2015. jan. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kislány! Ne centit vágj ha szexet akarsz!

Ne a társadalmi elvárás döntsön helyetted! Akarod már? Kívánod őt? Megbízol benne?

Ezt kérdezd magadtól!

2015. jan. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha szűz vagy, érthető , ha nem, az egy hónap még úgy is belefér csak hát te nem akarod még most, ez valószínűleg nem egy hét alatt fog megváltozni... És szerintem nincs értelme húzni, a szex által annyi minden kiderül a másikról.
2015. jan. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!