Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakítottunk a barátommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk a barátommal, reménytelen a helyzet? Lent

Figyelt kérdés

Barátommal 7 hónapot voltunk együtt. Az utolsó 1-másfél hónapban éreztem/éreztük,hogy már nem a régi.Ő sem keresett annyira,én sem őt. Ettől függetlenül minden nap beszéltünk, csak már nem egész nap,mint eddig. Már nagyon témánk sem volt. De mikor együtt vagyunk személyesen akkor úgymond jó volt minden. Vagy csak úgy tűnt ?

Még az elején megbeszéltük,hogy nem beszélünk másokkal.(ő más lányokkal,én más fiúkkal)

Én továbbra is beszéltem, lebuktam 2szer. Szakítottunk mindig ilyenkor, de aztán kibékültünk. Talán ez miatt kialakult a bizalmatlansága felém?! Mostanra viszont teljesen elromlott az egész kapcsolatunk. Folyton csak veszekedtünk már, nem tudtunk normálisan beszélni egymással. Én viszont szeretném,ha együtt lennénk újra. Mit tegyek?



2014. szept. 8. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Még fiatalok vagytok igaz?
2014. szept. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én 18 Ő 21
2014. szept. 8. 20:40
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha egy pár napig hagyom és utána felkeresem?
2014. szept. 8. 20:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Hiányzik a veszekedés?
2014. szept. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az nem. De ő igen
2014. szept. 8. 20:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez egy mármár erőltetett kapcsolat lenne. Nem jó ötlet olyas valakihez ragaszkodni aki nem érezne már ugyanúgy.
2014. szept. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!