Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ki járt már hasonlóan? Tudnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki járt már hasonlóan? Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Jártam egy sráccal és nagyon szerettem , de szakítottunk mert olyat tett amit nem kellett volna . Akkor hirtelen mérges voltam és ugy éreztem kiábrándultam belőle , de rá pár nappal rájöttem hogy.ez nagyon nem.igy van . De kibékülni nem akartam vele mert ismerem.és tudom milyen megint megtette volna . De közbe már voltak fiúk akik érdeklődtek irántam és az egyikőjükkel elkezdtem beszélgetni . Egészen megkedveltem hát szerveztünk egy találkozót tök simán ment a beszélgetés így még jo párszor találkoztunk és a végén az lett hogy összejöttünk . (még mindig vele vagyok) .De azabaj hogy talán benne volt kicsit az is hogy elfelejtesse az előző csalódást. Pont máma meghallotam egy zenét amit még a volt barátom mutatott és elsírtam magam . Eszembe jutott rengeteg emlék , és elkezdtem agyalni azon hogy mért lehet ez !? A mostani páromat szeretem imádom de mégse ugyanazt érezem mikor vele vagyok mint mikor a volt barátommal ( ő volt az első barátom ) . Ez azért van mert tényleg ő volt az első ? De ha azért akkor már ugy senki iránt nem fogok érezni mint iránta ? Vagy csak egyszerűen a barátomat nem szeretem eléggé? .. Az is probléma hogy már nagyon belemélyedtünk a kapcsolatba , és érzem rajta hogy tényleg megszeretett de én kezdek megijedni mit tegyek ?

2015. jan. 25. 01:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Mennyi idősek vagytok?


Ezzel még várj, az idő mindent eldönt... egyelőre maradjon minden ahogy van és majd elválik. Ha nem a jövőhéten, akkor hónapok múlva!

2015. jan. 25. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
16 évesek , és 4 hónapja hogy szakítottunk 3 hogy összejöttem barátommal . Akkor van esély rá hogy ennek a kapcsolatnak legyen hosszú távon jövője ?
2015. jan. 25. 01:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Ott van az hogy "első"... így hozzá kötődsz érzelmileg, nem is kicsit, igen idő kell az mindent eldönt majd :) fel a fejjel!
2015. jan. 25. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! :) és ha várok , és maradok vele , de azért úgy érzem hogy lassítanunk kéne azt hogyan tegyem meg ? , elég fura.lenne hogy ami eddig ment az már részemről nem , meg hogy egyszercsak kevesebbet akarok találkozni meg ilyenek , félek nagyon rossz néven venné , persze jogosan
2015. jan. 25. 01:58
 5/7 anonim ***** válasza:

"... Akkor hirtelen mérges voltam és

ugy éreztem kiábrándultam belőle , ..."

Annak idején durciból, ahogy irod, hirtelen hoztál egy átgondolatlan döntést.

Kiszúrás mindkettővel. Valaki szenvedni fog! Nem jut eszembe jobb ...

1 hétig ha nem beszélnél egyikkel sem?

Utána melyiknek mondanád egy hosszú utazás előtt, hogy "Hiányozni fogsz!"?

És melyiknek, hogy "Ne menj el!" ?

2015. jan. 25. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább foglalkozz a jelennel, ne a múlttal, az sosem jó és ne agyalj feleslegesen, élvezd ki a jelent.

N

2015. jan. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! :)
2015. jan. 25. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!