Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Adjatok valami tanácsot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjatok valami tanácsot, fogadjam el, hogy ez a helyzet, vagy szakítsak és lépjek tovább? Volt valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Kicsit hosszú, de kérlek olvasd végig! Fél éve vagyok együtt a barátommal, jól megvagyunk, veszekedni se szoktunk. Nem távkapcsolat, viszont az ő munkája miatt csak hétvégén tudunk találkozni. Hét közben sem beszélünk sokat, nagyrészt miatta. Érzem, hogy szeret, mert ha együtt vagyunk, akkor minden jó és ki is mutatja, viszont hétköznap olyan néha, mintha kb nem is lenne. Sokszor jó ha 2 szót beszélünk. Olyat is szokott csinálni, hogy ha neten beszélünk akkor szó nélkül eltűnik 2 órára, pedig tudja, hogy utálom az ilyet, mikor nem szól. Próbáltam hozzászokni a helyzethez, hogy ritkán tudunk találkozni és beszélni, de egyre inkább úgy érzem, hogy halványulni fognak az érzelmeim, ha ez így megy tovább. Én tényleg szeretem őt, és ki akarok tartani mellette, de néha úgy érzem, hogy nem fog menni. Ő az első igazi kapcsolatom, nem szeretnék megint egyedül lenni, de hosszútávon nem tudok megmaradni egy ilyen kapcsolatban. Szerintetek mit tehetnék? Ha valaki volt hasonló helyzetben, ti mit csináltatok? Kérlek segítsetek! :/ 21/L

2015. jan. 24. 20:23
 1/3 opened paradise ***** válasza:
100%

Én annak a híve vagyok,hogy ha baj van,akkor először próbáljuk megbeszélni és megjavítani a helyzetet.

Mondtad már neki,hogy emiatt akár vége is lehet?

2015. jan. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbántani,de ez így nekem nem minősülne kapcsolatnak.Ez csak amolyan összejárásféle,mikor van idő meg kedv hozzá.Ha valaki szeret valakit,akkor csak van két perce egy sms-re,vagy hogy foglalkozzon azzal,a másik mit ír neki.Én lépnék,mert így nem lennék boldog.Ha te sem vagy az,akkor gondolj bele,megéri-e ilyen látszatkapcsolatban élni!
2015. jan. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy látszat kapcsolat lenne. Nem csak azért vagyunk együtt, mert "nincs jobb", csak az előzményekbe nem mentem bele, mert az nem lényeges.Ha meg tudnánk oldani többet lennénk együtt, mert ha van kis szabadideje azt rám próbálja fordítani, csak hétköznap necces.
2015. jan. 24. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!