Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért viselkedig így velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedig így velem a kiszemeltem?

Figyelt kérdés

múlt héten hétfőn,még egész jól megvoltunk,este még rám is írt.keddre lebetegettem,még szerdán se mentem suliba. csütörtökön bementem suliba,itt-ott váltottunk pár szót,ennyi.péntéken kevesebbet beszéltünk.hétfő-azaz tegnap-,semmi. hozzám se szól. még azt is hadja-amit eddig nem- h a lány osztájtársaim ölelgessék,ezt eddig nemhagyta,volt h előttem,miközben engem nézett,és hagyta.piszkálja a legjobb barátnőmet,amit eddig soha.ma volt kosármeccs a sulinkban,mikor lementem,h beszéljek vele,rám sem nézett. az ajtóban bele botlottam, ,,direkt,, semmi bocs,bocsi,rám sem nézett,lehajtott fejjel kiment. mit csináljak? tapasztalatok? nekem meghasad a szívem,ő meg magasról tesz rám... történhetett valami amíg beteg voltam? bocsi a hibákért

(ui. - a telefonomra lehúztam a ,,been together,, aplikációt,amit arra álítottam be,h a köztem és a legjobb barátnőm között,h mennyi napja vagyunk,,együtt,, értitek,nem? na:D és a legjobb haerja(a kiszemeltemnek) elcsórta tegnap a telóm,de van kódom,eközben viszont láttam h a bal felső sarkat nézi-kimutatja a szivecskét-,ő csak néz h -mivan?-,szünetben láttam h a legjobb haverja mond neki valamit,ő rám néz,aztán vissza a haverjára,és kimegy az osztájból) ugye,nemhiszi h van pasim? talán féltékeny?! légszi,írjatok válaszokat,előre is köszi.



2015. jan. 27. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
2015. jan. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
,,direkt,,-*,,véletlenül¨
2015. jan. 27. 15:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Velem is kb.ez van. Azt akarja,h figyelj rá és foglalkozz vele. Lényegében lehet,h ő nem mer lépni és azt várj, h majd te lépsz felé.

Beszélgess vele..vagy kezd el ezt te is. És akkor majd ő fog rajtad csüngeni, h mi a bajod meg ilyesmi:)) ha szeretnéd írj és bővebben kifejtem.

2015. jan. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges itt sok minden.

Nyilván neked is vannak elképzeléseid, hogy miért viselkedhet most másképp veled a kiszemelted, csak azt szeretnéd, hogy megerősítsünk benne.

Biztosra nem mondhatom, de valószínűleg megsértődhetett valamin, és féltékennyé akar tenni. Szerintem nagyon is érdekled őt, csak megharagudhatott valamiért. Hogy pontosan miért, azt szintén nem mondhatom biztosra, de az is lehetséges, hogy azt hiszi, hogy van más barátod.

Nem lehet biztosra tudni, hogy mi történhetett, az sem kizárt, hogy már nem érdekled őt, van neki valaki más, ki tudja..

Mindenesetre szerintem gyerekes amit csinál. Hát lépd meg azt, amit igazából neki kellene szerintem, és kérdezd meg, hogy akkor most mi van, miért változott meg a viselkedése veled szemben. Beszéljétek meg.

2015. jan. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!