Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiszemeltem egy lányt, közeled...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszemeltem egy lányt, közeledtünk is. Érzem a lángot. De miért?

Figyelt kérdés

Megtetszett egy lány az első évfolyamról. Elkezdtem vele ismerkedni, beszélgetni; közeledgetni.


Egész jól kezdett alakulni már éreztem, hogy érdeklem őt, de... a mai nap egymás mellet ültek egyik ismerősömmel a padon és beszélgettek. Beszélgettek, de nem úgy, azon látszott. A haveromon legalábbis biztos, hogy akar valamit. Most Valentin napon akartam a lányt elhívni randira, de most.. Elbizonytalanodtam. Ugyan az a gyerek, aki az előző kiszemeltemmel összejött (de megcsalta) . Most nem tudom mit tegyek. Számon nem kérhetem egyikőjüket sem hisz nem járok még a lánnyal. De félek hogy ő is elúszott ... :(


Remek. Ti mit csináltok ilyen helyzetben? :/



2014. febr. 12. 19:50
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
fujd el a gyufat tegyöker mielőtt begyullad szerencsétlen csja haja...
2014. febr. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szép volt...
2014. febr. 12. 19:52
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

#1-es vok

Kössz:D

2014. febr. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Megmondó Ember ***** válasza:
De ne csak kiszemelgess. Fogd magad és hívd el, de izibe, mert ezt a lányt is lecsapja haverod.
2014. febr. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Eddig nem tartottam, de most tartok a nemleges választól!
2014. febr. 12. 19:57
 6/9 anonim ***** válasza:

Na öreg ez most egy nagyon all-in helyzet lesz. Elhívhatod randira , amire mondhat igent v. nemet. Vagy nem hívod el , és lenyúlja a csávó. Szóval most helyben hívd el valahova amíg nem késő.


Amúgy át tudom érezni nekem is volt már ilyen , sok sikert!

2014. febr. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hívd el, semmit nem veszíthetsz! Szerintem a lány is értékelni fogja a nyíltságodat, az egyenességedet, mert ez így egy tiszta helyzet! (nem úgy, mint a másikkal, hogy csak kokettálnak...)

Csak nyerhetsz!

2014. febr. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát elbuktam... hiába hívtam el, hiába jött el, hiába próbáltam. Legalább mondott volna egy tiszta nemet...
2014. febr. 15. 12:56
 9/9 A kérdező kommentje:
Jobban kell neki... ááá f@ szt érdekel.
2014. febr. 15. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!