Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Sok a korkülönbség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bandi6891 kérdése:

Sok a korkülönbség?

Figyelt kérdés

18 év alatti megismerkedik egy 20-25 éves emberkével.Rengetegen kérdezik működőképes tud lenni,vannak akik félnek ettől vagy éppen el sem tudnák képzelni.

Előző munkahelyemen a srác 21 éves volt a barátnője 16 éves volt és 2 éve ismerték meg egymást,úgy hallottam a többiektől szép kapcsolatban éltek,szerették egymást(magával a sráccal nem beszéltem nem voltunk olyan kapcsolatban).Amiért ezt felhoztam az egy tegnapi dolog miatt történik,meglepő volt megtudnom hogy a 26 éves kollégám meg kérte a kezét egy 16 éves lánynak ők szintén 2 éve vannak már egymás mellett,az esküvőt távolabbinak tekintik mert viszont itt a srác nem viselkedett túl szépen a lánnyal viszont a lány igazi szerelmesként viselkedett vele,védte őt a családjával szemben,ugyanis a lány családja nem teljesen ért egyet a kettejük céljaival(esküvő,külön lakás),a srác 2 helyen dolgozik mert kölcsön felvétele nélkül próbálja összehozni a fészküket.Na de nagyon letértem a tárgyról,mindent elmondtam amit hallottam tőle miközben itt a korkülönbség volt a téma. :D


Szóval az a tanulság hogy vannak jó párkapcsolatok és vannak rosszabban működőek,van aki az ilyen korú lányokat szereti van aki idősebbeket(másik kollégám 23 éves férfi és 35 éves nővel volt együtt csak megromlott a kapcsolat és szétmentek tavaly) és ugyan azt hallottam hogy általában az az optimális ha hasonló korú párunk van,de mégsem az tűnik ki nekem hogy lehetetlen ilyen nem hétköznapi kapcsolatokban élni.



2015. jan. 28. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindjárt jön a sok kis szerencsétlen lúzer akinek még a 15-30 is bőven megfelel.
2015. jan. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Na, egy szerencsétlen lúzer érzelmi fogyatékos már írt is, aki semmi mást nem lát egy lányban, csak az életkort, meg hogy mikor farkalhatja már meg.
2015. jan. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2.válaszoló!


Ez most neked honnan jött?Egyáltalán jó kérdésre írtál választ?

2015. jan. 28. 19:52
 4/7 anonim ***** válasza:

Ahogy már annyiszor mondtam, nem az a két szám fogja meghatározni, hogy egy kapcsolat mennyire életképes.

Sőt, igazából ez csak egy mellékes dolog. Hogy két ember mit érez egymás iránt, az független a kortól.

A szerelemben pont az a csodálatos, hogy az igazi szerelem a felszín alá lát.

Kedves első, neked meg el kell hogy rontsam a kedvedet, nem a lúzerek fognak komoly kapcsolatot kialakítani jóval fiatalabbakkal/idősebbekkel. Sőt...


F 32, barátnőm L 18.

(Mielőtt elkezdene valamelyik negatív érzelmi intelligenciájú, csak úgy megjegyzem, hogy miután megismertem barátnőmet, egy 34, majd egy 28 éves nő közeledését is visszautasítottam, egész egyszerűen mert barátnőmet szeretem, és ez nem annak függvénye, hogy ő hány éves. Azt a 2 nagyjából velem egykorú nőt is azért utasítottam vissza, mert nekem szerelem kell, és nem az, hogy villoghassak vele, hogy velem egykorú párom van.)

2015. jan. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#2 vagyok, és az #1-re írtam.
2015. jan. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

18-25 még nem is gáz annyira.


"a 26 éves kollégám meg kérte a kezét egy 16 éves lánynak ők szintén 2 éve vannak már egymás mellett"


De az a férfi aki 24 évesen összejön egy 14 éves gyerekkel az túlzás.


Nálam pl 3-4 év belefér, de nekem mindig is a nálam fiatalabb férfiak tetszettek jobban.

2015. jan. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gond. Én 12 éves voltam amikor összejöttem a párommal. Ő 24 volt akkor. Eleinte nem igazán tudtam, hogy gyakorlatilag egy dupla annyi idős nő, mint én, mit akar tőlem, egy 12 éves fiúcskától. Igaz, 10 éves koromtól folyamatosan udvaroltam neki (akkor még pénzügyileg megtehettem), és mivel engem a szüleim elég konzervatívnak neveltek, konkrét szerenádot adtam, rózsákat küldtem, verset írtam (a XIX. századi nyelvezettel való írás már kiskoromban megmutatkozott), egy sétahajón kettesben vacsoráztunk gyertyafényél, mellettünk kis vonószenekarral. Ezt akkoriban még megtehettem, kis faluban éltem, a párom pesti volt, én pedig ott helyben ugye mindenkit ismertem, és ahogy folyton besegítettem csatornaépítésbe, parktakarításba, bolti pakolásba, így mindig kaptam pénzt, ezáltal a fent említett "eseményeket" mind saját pénzből finanszíroztam.

14. születésnapomon hozzáköltöztem, azóta vele élek. (Addig nem történt aktus sem, akkor 14 volt az alsó korhatár jogilag) Jelenleg 17 éves vagyok, párom 29. A nagykorúsítási kérelemnek köszönhetően amit még 16 éves koromban elindíttattunk, december 13-án a születésnapomon összeházasodtunk, valamint hosszas próbálkozás után végre várandós, márciusra van kiírva a gyerek.


Én: 17/F; párom 29/N

2015. jan. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!