Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan akiknél NAGY a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan akiknél NAGY a KORKÜLÖNBSÉG? Pl 18-25 év? Többi lenn.

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat, milyen a szex, mennyit voltatok együtt, mik voltak a gondok, minden érdekel. Azért kérdezem mert az én barátom is sokkal idősebb (22évvel) 2,5 éve vagyunk együtt, kiváncsi vagyok másoknál hogy működik a kapcsolat? Ja és a fa**ságok h apakomplexusos, gerontofil stb nem érdekel, mert nem hinném hogy az vagyok. Volt már korombeli pasim is. 21L

2015. jan. 27. 17:43
 1/10 anonim ***** válasza:
En 18 vagyok a barato 30.kb, 8 honapja vagyunk egyutt. Eleinte nagyon nagyon jo volt a kapcsolat is a szexrol meg nem is beszelve. Aztan volt par balhenk azota pedig ingadozo hol nagyon jo hol nagyon sz.r. En szeritem azok a problemak is kijottek hogy en sulizom tobb szabadidom es energiam van, ezek miatt is jobban kivanom a szexet, o viszont rengeteget dolgozik es faradt, kevesebb ideje van, igy kevesebbet szexelunk nekem meg ez igy rossz. O nem fogadta el a facebook.os vilagot se. En pedig mikor nem talalkozunk en azon logtam. Ezek is okoztak a veszekedest...
2015. jan. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Nálunk én 16 vagyok, párom 15,5 évvel idősebb nálam. 15 éves korom óta vagyunk együtt. A szex nagyon jó. Én szűz voltam amikor először lefeküdtem vele. Ő pedig tapasztalt, ezért is jó vele a szex, mellette hamar megtanultam én is sok mindent. Azt mondják érettebb vagyok a koromnál, úgyhogy rettentő jól kijövünk. :) Amikor csak tudunk együtt vagyunk, mindent megbeszélünk, rengeteg a közös bennünk. Nagyon boldog vagyok mellette. Vitatkozni szoktunk, de eddig max. 1 napos mosolyszünetek voltak. (Azért is szerencsés, hogyha egy kapcsolatban nagyobb a korkülönbség, mert így nincs amiatt válás, hogy a pasi lecseréli a csajt fiatalabbra...) 16/L
2015. jan. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Anyám 17 volt, amikor összejött apámmal, apám akkor volt 33...25 éve vannak együtt.

A szexről nem tudok nyilatkozni (nyilván volt, mert vagyok én meg a bátyám :DDD)

Ahogy én látom a kapcsolatukat, inkább egymás felé tendálnak, mintsem egyik húzná a másikat magával. (anyu sem öregszik apuhoz, sem fordítva, hanem közelítenek)

2015. jan. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Nagy általánosságban elmondható, hogy úgy szerencsés. ha a pasi 6-8 évvel idősebb. Így nagyjából együtt öregszenek, és 60 felé járva kevésbé fogja megviselni őket a libidóvesztés. De azért a 22 év erős túlzás. Te 40 leszel, aki, ha odafigyel magára, csinos bombázó lehet, a barátod 62. Az pedig sajnos meglátszik, akármilyen szerencsés géneket örökölt is valaki. Nem is beszélve az esetleges gyerekvállalásról.
2015. jan. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
en 19 vagyok, a baratom 26. Mar tobb mint 2,5 eve egyutt vagyunk. Sok hullam volt a kapcsolatunkban, de mostanaban nagyon jol vagyunk, olyan mintha ujra szerelmesek lennenk...Egyebkent a kapcsolatunk nagyon rosszul indult.. hamar beadtam a derekamat amit utana nagyon meg is bantam..a szuleim tudomast is szereztek rola es az elso gondolatuk az volt, hogy megolik a baratomat. Ezaltal ra voltunk kenyszeritve arra, hogy komolyan atgondoljuk a dolgokat.. A szex nagyon jo egyebkent, sokat jarunk el egyutt erre arra. Es bar volt mar olyan, hogy valaki megkerdeztr, h a huga vagyok e.. ( bar azert mert fiatalabbnek nezek ki a koromnal) de egyebkent nem nez ki o sem 26-nak. Meg nem volt olyan se, hogy csunyan neztek volna rank a korkulonbseg miatt.
2015. jan. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
a 26 éves férfi fiatal nagyon. 7 év van köztetek az semmi, az egy generáció :)
2015. jan. 28. 16:51
 7/10 M. Camila válasza:
61%
A párom és köztem 19 év a korkülönbség. 17 voltam, amikor összejöttünk. Immár 6 éve vagyunk együtt. Teljesen jól működik a kapcsilatunk, jó a szex is. Engem nem érdekel, hogy hány év a korkülönbség, nem gondolnám, hogy ez számít. Randiztam még velem egy korúval, éretlen volt. Ha 60 éves lesz, legalább büszke lesz a bombajó feleségére. :)
2015. febr. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%

"Ha 60 éves lesz, legalább büszke lesz a bombajó feleségére. :)"

Vagy féltékeny. És az meg tudja mételyezni a legszebb házasságot is.

2015. febr. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 M. Camila válasza:
43%
Akkor már most is az lenne!
2015. márc. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Most miért lenne féltékeny? A legszebb férfikorban van, még ő is találna minden ujjára csajt, ha éppen úgy tartaná kedve. De hatvanévesen, amikor a munkahelyén is állandó stresszben él a helyére törekvő fiatalok nyomása miatt, akkor is fél hat lesz nála, ha az egészségi állapota egyébként erre nem predesztinálná.
2015. márc. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!