Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » El jöhetett az idő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tuxperec kérdése:

El jöhetett az idő?

Figyelt kérdés

18/f.

Nagyon rövidre fogva.

2 évig voltunk nagyon közeli barátok egy lánnyal, mindenben meghalgattuk, segítettünk a másiknak, de egyikünk sem mert belemenni egy komolyabb kapcsolatba, mert nem voltunk biztosak, hogy szerelmesek voltunk egymásba. Aztán most lesz majdnem fél éve, hogy megelégelve ezt a túl közeli barátságot választás elé tettük magunk, vagy járunk, vagy elvágunk minden szálat egymás között. Nagyon röviden, eljutottunk oda, hogy hazakisérvén a kapuban megcsókoltam, majd azt mondta, hogy nem érezte azt amit kellet volna, olyan volt mintha a testvére csókolta volna meg.Azóta szinte nem is beszéltünk, mert azt mondta idő kell neki,azóta türelmesen várok kisebb nagyobb sikerekkel. Arra levő tekintettel, hogy ma van a szalagavató ünnepségünk és még nem táncoltam vele, szerintetek rossz kimenetele lenne ha felkérném táncoltni? Úgy érzem, hogy ha most nem kérem fel, többet nem lesz lehetőségem rá.



2015. jan. 30. 12:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
eljöhetett
2015. jan. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Költőnő? ***** válasza:
igazából nincs veszítenivalód.
2015. jan. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Most a helyesírási hibámat javíttotad ki, vagy választ adtál?
2015. jan. 30. 12:39
 4/14 anonim ***** válasza:
Kérd fel veszteni semmit nem vesztesz. :) Szurkolok.
2015. jan. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
válaszoltam! élj a lehetőséggel
2015. jan. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Csinald! Sok sikert!:)
2015. jan. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Csak attól félek, hogy utólag mégis haraguda, vagy rossz fele irányulna a velem kapcsolatos döntései, mert nem hagytam neki időt. Pár hónappal ezelőtt azt mondta, túl frissek neki az élmények, és hogy nem tud a szeebe nézni, nemigazán szeretném eröltetni most sem. Az igazság az, hogy ő a baráti körében is egy nagyon "domináns", szabadlelkü egyéniség, mellettem mégis természetesen tudott boldog lenni, mert nem engedtem, hogy azt érezze fölöttem is dominál, de úgy tettem mindezt, hogy ő emellet jól érezez magát velem.És mióta elávltunk nekem sokat esett az önbizalmam, s inkább nem nagyon kezdeményeznék semmiben, nehogy eröltetésnek vegye.
2015. jan. 30. 12:59
 8/14 anonim ***** válasza:
Rendben megértem, de akkor mindig is ott lesz benned a kérdés mi lett volna ha...
2015. jan. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ez a kérdés az elmúlt fél év alatt minden nap kísért..
2015. jan. 30. 13:42
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Egoista k urva,

Sosem leszel neki elég menő, gazdag.

2015. jan. 31. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!