Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem neki vagy csak haverko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki vagy csak haverkodik?

Figyelt kérdés

Van egy fiu osztalytarsam(17) es minden szunetben eljon mellettem es igy vagy ugy hozzamer.Vagy meglok vagy megsimogatja a fejem.Volt mar,hogy infooran az egeren volt a kezem es nemtudtam valamit o pedig ugy segitett h az en kezemre rakta az ovet..Sokszor nez orakon es van h erzem,hogy keresi a kozelsegem.Van egy csaj,akivel masfel eve kavargatnak de tenylegesen sosem voltak egyutt. Valamelyik nap mente ezzel a csajjal a cukraszda fele es amikor meglatott a fiu olyan szomorkasnak tunt ahogy koszont..ra par orara talalkoztam vele megint ah egyik boltnal az unokatesojaval es akkor mar tok jokedve volt..Aztan a varosban aznap este eg vagy 3x lattam es mindig lattam h nagyon bamult amikor eszrevett..

Amikor az osztalyBol megkerdeztek tole h egyuttvannak e es enis ott voltam egybol ravagta,hogy nem...

szerintetek erezhet irantam valamit?Vagy ezek csak apro kis dolgok,melyeknek nincs jelentese?



2015. jan. 31. 01:01
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
Ki akarja kábelezni a lefolyódat.
2015. jan. 31. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem érez. Már a simogatásból és abból, hogy a kezedre teszi az övét, csak nem mer többet lépni.
2015. jan. 31. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Elsonek uzenem,hogy a poenod is valahol a lefolyomnal lesz ;)

Es neked pedig masodik valaszolo koszonom a gyors es intelligens valaszodat!:)

2015. jan. 31. 08:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Valoszinu. Ezek egyertelmu jelei a flortolesnek szoval hajra ;)
2015. jan. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem érez irántad valamit mert nem szokott egy fiú rárakni magától a kezét ha segít inkább elmagyarázza.
2015. jan. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!